Tom Cruise i kaskaderskie wyczyny na planie „Mission: Impossible 8”

Tom Cruise skończył 60 lat, ale najwyraźniej wiek to naprawdę tylko liczba. Już wielokrotnie słyszeliśmy o tym, że aktor nawet w przypadku najbardziej wymagających scen raczej nie korzysta z pomocy kaskaderów, ale nowe zdjęcie z planu „Mission: Impossible 8” przeszło nasze najśmielsze oczekiwania!

Reklama

Christopher Macquarie świętował kolejne okrągłe urodziny Toma Cruisa a życzenia reżysera „Mission: Impossible 8” wywołały szum w internecie. Wszystko z powodu zdjęcia, które zdecydował się opublikować. Oto ono:

I teraz powiedzcie sami – czy tak wygląda facet, który właśnie skończył 60 lat? Tak, Tom Cruise rzadko korzysta z pomocy kaskaderów, ale właśnie wisi na skrzydle samolotu! I to wcale nie jest fotomontaż. Jak zdradzają producenci, aktor został przywiązany do góry nogami do jednego ze skrzydeł, podczas gdy pilot wykonywał serię akrobacji!

Warto wiedzieć także, że Tom Cruise przez wiele miesięcy szkolił się w obsłudze samolotu Boeing B75N1 Stearman. Podczas zdjęć próbnych nawet go pilotował.

I choć filmowy Ethan Hunt już wielokrotnie wkopywał się w sytuacje  bez wyjścia, wszystko wskazuje na to, że nowa część „Mission: Impossible” może być wyjątkowo mocna!

 

„Mission: Impossible 7” – kiedy premiera?

Jednak na premierę „Mission: Impossible 8” będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Kina na całym świecie przygotowują się dopiero do wypuszczenia "Mission:Impossible 7", który zgodnie z planem, ma pojawić się 12 lipca 2023 roku, czyli dokładnie za rok.

A zatem przed nami kolejne części „Mission: Impossible” – jesteście gotowi na podwójną dawkę emocji? My już nie możemy się doczekać!