„The Office PL 2” – premiera na CANAL+ Online

Jeszcze przed pierwszymi odcinkami  „The Office PL” krytycy od razu skazywali serial na porażkę. Polska wersja kultowego "Biura" budziła wiele wątpliwości, bo po co tworzyć coś, co już powstało?

Reklama

Wszystko wskazuje jednak na to, że polska wersja "The Office", a dokładnie szalone perypetie przerysowanych pracowników „Kropliczanki”, podbiły serca widzów w kraju nad Wisłą.

Fani serialu mogą dziś otworzyć dobre wino i zasiąść wygodnie przed ekranami, bo "Biuro 2" właśnie w ten weekend będzie mieć swoją premierę na Canal+ Online! 

Drugi sezon „The Office PL” wystartował 4 listopada 2022. Kolejna seria obejmuje 12 odcinków, przez które przewija się wątek rywalizacji pomiędzy Michałem a Patrycją w sprawie objęcia stanowiska w zarządzie spółki, do której należy „Kropliczanka”. Czy Siedlce wytrzymają to starcie? 

Co ważne jednak, doszło do pewnych modyfikacji w kwestii obsady. Kogo zabraknie na ekranie w drugim sezonie „The Office PL”?

„The Office PL 2” - zmiany w obsadzie

 

W drugim sezonie do zespołu „The Office PL” dołączyła Daria Widawska, która wcieli się w rolę Marzeny. Nową postacią będzie także stażysta Adam, którego zagra Rafał Kowalski. Podobno rola ta została obsadzona w zastępstwie za Franka granego przez Mikołaja Matczaka, który – tak jak zapowiadał – przeprowadził się do Warszawy.

Oprócz tego, pojawi się także wiele postaci epizodycznych. Wiemy już, że na ekranie zobaczymy też m.in.: Wojtka Sawickiego, Macieja Musiałowskiego oraz Piotra Cyrwusa.

Reszta obsady pozostała bez zmian, podobnie jak reżyser – Maciej Bochniak – oraz scenarzyści – Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło oraz Mateusz Zimnowodzki. Podobno zadbali oni o to, aby na ekranie pojawiała się częściej ulubiona postać widzów – Dariusz Wasiak grany przez Adama Woronowicza.

Piotr Polak i Adam Woronowicz w serialu Piotr Polak i Adam Woronowicz w serialu

 

"The Office PL": Więcej Darka Wasiaka!

- Postacią, która zyskała szczególną sympatię odbiorców, jest z pewnością Dariusz Wasiak, zagrany przez Adama Woronowicza. W drugim sezonie zobaczymy odrobinę więcej sytuacji związanych z Darkiem, ale nie zdominuje on serialu, który jest pełny ciekawych osobowości - mówi dla Wirtualnych Mediów Małgorzata Seck, wiceprezes ds. programowych w Canal+ Polska.

 

CANAL + PREMIUM: Kiedy „The Office PL 2”?

Drugi sezon „The Office PL”, tak jak wspomnieliśmy wcześniej, można już teraz oglądać na CANAL+ Online, natomiast 18 listopada 2022 serial pojawi się na CANAL + Premium. Odcinki będą pojawiały się w każdy piątek.