Stranger Things 4: Kim jest serialowa Robin Buckley?

Czwarty sezon „Stranger Things” przez długi czas był owiany tajemnicą. Okazuje się jednak, aktorzy, którzy zagrali w serialu, także mają przed nami sporo sekretów!

Reklama

Maya Hawke dołączyła do teamu „Stranger Things” dopiero w 2019 roku, kiedy na ekrany wchodził trzeci sezon serialu – ale jak to mówią: lepiej późno niż wcale.

Serialowa Robin Buckley w mgnieniu oka zdobyła serca widzów, nie tylko ze względu na samą przebojowość postaci, ale chyba przede wszystkim dzięki perfekcyjnemu duetowi, który stworzyła ze Stevenem Harringotem (Joe Keery). Niektórzy krytycy uważają nawet, że ich wątek stał się wisienką na torcie całej serii!

I choć dziś 23-letnia aktorka ma na swoim koncie wiele produkcji  (w tym "Małe Kobietki" czy  "Pewnego razu... w Hollywood"), mało kto wie, że zna świat filmu już od pieluszki. W jej genach płynie aktorska krew! 

 

Maya Hakwe – córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a!

Rodziców Mayi Hawke chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Aktorka i modelka – Uma Thurman – oraz aktor – Ethan Hawke – już od lat królują w loży najsłynniejszych postaci światowego show-biznesu! I choć para jest już po rozwodzie, oboje bardzo cenią sobie rodzinę, którą udało im się stworzyć w przeszłości.

Cóż, nie można się dziwić zatem, że ich córka tak szybko zyskała sympatię widzów – wszystko wskazuje na to, że wraz z mlekiem matki wyssała  zarówno charyzmę, jak i niekwestionowany talent. Nie mówiąc już o tym, że Maya Hawke i Uma Thruman wyglądają jak bliźniaczki!

Ethan Hawke wielokrotnie podkreślał w mediach społecznościowych swoją dumę z tego, że jego dziecko czuje się spełnione – nie dzięki nepotyzmowi, ale dzięki ciężkiej pracy i wielkiej pasji. Jakiś czas temu napisał o tym na swoim Instagramie we wzruszającym poście.

- Niektórzy z Was mogli przegapić jej rolę w zeszłorocznej produkcji BBC "Małe kobietki". Niektórzy z Was mogli przegapić jej pracę w Juilliard. Wiem, że wielu z Was przegapiło liczne produkcje w szkole średniej - ja nawet przegapiłem kilka, a jestem jej ojcem. Niektórzy z Was mogą znać jej muzykę, inni nie. Ale Panie i Panowie, poznajcie MAYĘ HAWKE. Ona jest prawdziwa! - napisał Ethan Hawke.

Musimy przyznać, że sami nie mieliśmy wcześniej pojęcia o tym, z jakiej rodziny pochodzi Maya Hawke – ale co tu wiele mówić. Jacy rodzice, taka córka!