„Siły kosmiczne 2” wracają na Netflixa – kiedy premiera?

Choć o pojawienia się na Netflixie pierwszego sezonu „Space Force” minęło niespełna dwa lata, wydaje się jakby to były wieki. Na szczęście twórcy serialu nie zapomnieli o swoich wiernych fanach i wznowili działania nad tworzeniem dalszych losów generała Marka R. Nairda i jego załogi. Premiera 2. sezonu "Space Force" została zapowiedziana na 18 lutego 2022 roku.

Reklama

Zdjęcia do kolejnej części „Sił kosmicznych” ruszyły już w maju 2021, ale cała otoczka wokół kontynuacji była bardzo tajemnicza – podobnie zresztą jak fabuła drugiego sezonu, który - swoją drogą – będzie liczył jedynie siedem odcinków.

- Mamy już kilku pisarzy, którzy planowali, co będziemy chcieli zrobić, aby nie tracić czasu – mówi Greg Daniels, współtwórca „Space Froce” dla Digital Spy.

A zatem – czego możemy się spodziewać w drugim sezonie „Space Force”? Oto wszystko, co musicie wiedzieć o kontynuacji hitu Netflixa!

„Space Force” sezon 2 – kto pojawi się w obsadzie?

Oczywiście - i przede wszystkim - na pokładzie „Sił kosmicznych” nie może zabraknąć Steve’a Carella w roli generała Marka Nairda oraz Johna Malkovicha jako dr Adriana Mallory.

Na ekranie zobaczymy także Lisę Kudrow, Bena Schwartza czy Dianę Silvers – jednym słowem – powróci cała główna obsada i nie tylko.

Co więcej, Norm Hiscock dołączył do zespołu Grega Danielsa jako showrunner, a produkcja przeniesie się ze słonecznego Los Angeles do śnieżnego Vancouver.

„Space Force 2”- fabuła 

Pierwszy sezon „Sił kosmicznych” zakończył się trudną sytuacją załogi kosmicznej – po tym jak Angela i jej załoga uniemożliwiła działanie chińskiej bazy księżycowej, okazało się, że ktoś odpłacił się im pięknym za nadobne. Poza tym generał Mark Naird został zwolniony z pracy, a dowództwo przejął Grabasaton.

Jak potoczą się dalsze losy szalonego zespołu kosmicznego? Tego nie wiemy. Na szczęście już za miesiąc będziemy mieli okazję się o tym przekonać! Niech moc kosmosu będzie z Wami!