„Pracująca dziewczyna” z lat 80. powraca! 

Jak informuje Deadline Tuesday, Selena Gomez przy współpracy z wytwórnią 20th Century chce reaktywować kultowy film z lat 80. - „Pracującą dziewczynę”!

Reklama

Pierwotny firm wyreżyserowany został przez Mike'a Nicholsa i opowiada historię Tess McGills (Melanie Griffith), niedocenianej sekretarki ze Staten Island, która marzy o tym, by świat biznesu traktował ją bardziej „na poważnie”.

Bohaterka prowadzi nieustanną walkę z nierównym traktowaniem pracowników, mszcząc się na swojej szefowej w bardzo nieoczywisty sposób. Jednocześnie jednak pomiędzy nią a jednym ze współpracowników Wall Street – Jackiem Trainerem (Harrison Ford)– rodzi się pewne uczucie, które może okazać się przeszkodą w tym, do czego nieustannie dąży.

Selena Gomez wyprodukuje remake „Pracującej dziewczyny”

Tak, jak wspomnieliśmy już wcześniej, producentką „Pracującej dziewczyny” będzie Selena Gomez. Czy nowa "Pracująca dziewczyna" przeniesie nas do czasów białych skarpetek frotte, lwich grzyw na głowie i kolorowych cieni do powiek? Znana z feministycznych poglądów Selena Gomez być może będzie chciała przenieść kultowy film w czasy nam współczesne... 

Przecież świat wciąż jest pełen Tess McGills, kobiet, które za uczciwą pracę i zaangażowanie, chcą zarabiać uczciwe pieniądze. I choć kiedyś bohaterka symbolizowała zwykłą kobietę z klasy pracującej, tym razem jej rola może być nieco inna. Póki co jednak ani fabuła, ani inne szczegóły nowej "Pracującej dziewczyny" nie są jeszcze znane.