Rihanna w ciąży po raz drugi

Tegoroczny, 57. finał futbolowych rozgrywek amerykańskiej ligi NFL przejdzie do historii nie tylko ze względu na niezwykłe widowisko sportowe, jakie zapewnili kibicom zawodnicy Kansas City Chiefs i Philadelphia Eagles. Tradycyjne show w przerwie meczu uświetniła bowiem także Rihanna, która na scenie pojawiła się pierwszy raz od 7 lat.

Reklama

Zanim jednak wokalistka rozpoczęła swój występ, wykonała wymowny gest w kierunku fanów: w ciszy położyła dłoń na wydatnym brzuchu, dając wyraźnie do zrozumienia światu, że spodziewa się drugiego dziecka. Informację tę tuż po koncercie gwiazdy potwierdził w rozmowie z „The Hollywood Reporter” jej przedstawiciel.

Rihanna: kolekcjonerka luksusowych samochodów

Sukcesy w życiu prywatnym Rihanna od lat przeplata jednak także z sukcesami zawodowymi. W lipcu 2022 roku Rihanna trafiła na listę Forbesa jako najmłodsza kobieta w USA, która samodzielnie zarobiła miliard dolarów. Barbadoska gwiazda dokonała tego w wieku 34 lat.

Istotną część majątku Rihanny stanowią również jej luksusowe samochody. Wśród nich znajduje się m.in. Mercedes-Benz SLR McLaren Stirling Moss, jedno z najrzadszych i najbardziej ekstremalnych superaut XXI wieku.

Istnieje zaledwie 75 egzemplarzy tego bolidu, a każdy z nich wyceniany jest na co najmniej milion dolarów. Auto charakteryzuje się przede wszystkim radykalnymi rozwiązaniami technologicznymi: brakiem przedniej szyby, wycieraczek i dachu. Na początku lutego jeden z takich wozów trafił pod młotek w Sotheby’s i okazał się jednym z aukcyjnych hitów.

 

W kolekcji Rihanny są jednak także nieco bardziej "klasyczne" supersamochody. Jednym z nich jest krwistoczerwone Lamborghini Aventador, które wokalistka miała otrzymać w prezencie od swojego byłego partnera Chrisa Browna.

Barbadoska gwiazda posiada także:

przynajmniej dwa Ferrari: konkretnie modele 458 Italia i 488 GTB, 

  • Maybach 57S,
  • Porsche 911 Turbo S,
  • Chevrolet Suburban LTZ,
  • Rolls Royce Cullinan,
  • BMW 328i,
  • Jeep Wrangler
  • BMW 7.