Renee Zellweger chętnie znów zagrałaby Bridget Jones

Każdy, kto choć raz zagłębił się w szalone historie z życia Bridget Jones, wie, że produkcja należy do kategorii „tych wyjątkowych”. Od lat nie traci na popularności, którą zawdzięcza przede wszystkim doskonałej roli Renee Zellweger. 

Reklama

Niedawno Renee Zellweger udzieliła wywiadu w „The Jess Cagle Show”, w którym opowiadała o nowym serialu „Cała prawda o Pam”. Nie obyło się jednak bez wspomnień. Aktorka wielokrotnie odnosiła się do swojej kultowej roli Bridget Jones – roli, która stała się jej bliższa, niż mogłaby się spodziewać.

- Ona jest taka zabawna! Uwielbiam być w jej butach. Podczas zdjęć ciągle chichotałam. To po prostu świetna zabawa. Uważam, że ta postać jest niesamowicie ujmująca – wyznaje Renee Zellweger.

Czy powstanie nowa Bridget Jones? 

Renee Zellwager przyznała, że powrót Bridget Jones byłby dla niej niesamowity. Nie tylko ze względu na sentyment, ale także ze względu na sam przekaz.

- Kocham ją. Myślę, że to naprawdę rzadkie móc śledzić postać przez różne etapy jej życia. I to w taki sposób, że w końcu staje się nam bliska, ponieważ przypomina o naszych doświadczeniach życiowych z tamtych czasów – mówi Renee Zellweger w „The Jess Cagle Show”.

Aktorka zaznaczyła przy tym, że nie wszystko stracone. Do zekranizowania „Dziennika Bridget Jones” została jeszcze jedna część. Póki co jednak żadna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.