Reese Witherspoon zainwestuje w Arsenal F. C.?

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie Arsenal przeżywa swój wielki renesans. Genialne wyniki, doskonała pozycja w tabeli Premier League i potencjalnie pierwsze od 2004 roku zwycięstwo mistrzostw Anglii – nowe sukcesy klubu zaczynają przyciągać coraz więcej inwestorów, a jednym z nich może być sama Reese Witherspoon.

Reklama

Niedawno Reese Witherspoon wraz z Ashtonem Kutcherem pojawili się w programie „The One Show”, promując serial „Your Place or Mine”.

Podczas wywiadu aktorka została zapytana przez gospodarza – Jermaine Jenasa – o to, czy myślała kiedykolwiek o zainwestowaniu w brytyjski klub Arsenal, idąc w ślady Ryana Reynoldsa czy Roba McElhennyeya, którzy są właścicielami walijskich gigantów Wrexham.

- Gdyby w Arsenalu znalazło się dla mnie miejsce, moi synowie z pewnością byliby bardzo podekscytowani, podobnie zresztą jak ja sama. To nasza ulubiona drużyna. Oglądaliśmy kilka meczów i wow! To nasza drużyna! – odpowiedziała Reese Witherspoon.

Reakcja Reese Witherspoon zaskoczyła wszystkich – widzów, kibiców Arsanalu i samego Jermaine Jenasa. Aktorka wyznała jednocześnie, że zarówno postawa drużyny, jak i atmosfera na trybunach, wydawały jej się naprawdę niesamowitym zjawiskiem.

Pytanie tylko, czy za jej słowami pójdą czyny? Biorąc pod uwagę dane zgromadzone przez zagraniczne media, z pewnością byłoby ją stać na taką inwestycję.

 

Reese Witherspoon – najbogatsza aktorka na świecie

W 2021 roku magazyn „Forbes” uznał Reese Witherspoon za najbogatszą aktorkę na świecie i do dziś utrzymuje ją  w czołówce. Według zagranicznych mediów aktualnie wartość jej majątku określa się na 420 milionów dolarów.

Wiedząc o tym, fani Arsenalu poczuli, że aktorka mogłaby z pewnością okazać się ogromnym wsparciem dla klubu. Według ekspertów jednak w rzeczywistości nie jest to takie proste. 

Decydująca okazałaby się kwota, którą  aktorka mogłaby zainwestować w potencjalnych mistrzów Premier Leauge. To określiłoby jej szanse i to właśnie tam w oczach Emirates Stadium  pojawia się jej wartość netto.