Na profilach w mediach społecznościowych HBO Polska pojawiły się oficjalne informacje o polskim debiucie platformy streamingowej HBO Max. Oficjalnie będzie ona dostępna od 8 marca 2022 r.

Reklama

HBO Max to całkowicie nowe doświadczenie płynące z oglądania w streamingu. Serwis oferuje najlepszą rozrywkę w niezwykle atrakcyjnej cenie - filmy, seriale produkcji oryginalnej i programy dla dzieci, za które odpowiadają Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Original oraz wiele więcej – powiedziała cytowana przez serwis Wirtualne Media Christina Sulebakk, dyrektorka generalna, HBO Max EMEA.

HBO Max – cena subskrypcji

Według informacji podanych na stronie HBO miesięczny koszt subskrypcji w HBO Max będzie wynosił 29,99 zł. Sieć przygotowała jednak specjalną zniżkę w wysokości 33 proc. dla osób, które wykupią abonament na platformie do dnia 31 marca. Cena subskrypcji z uwzględnieniem zniżki będzie wynosić 19,99 zł miesięcznie do momentu pierwszej rezygnacji z usługi. Późniejsze jej wznowienie będzie kosztowało standardowe 29,99 zł.

Z kolei dotychczasowi subskrybenci serwisu HBO GO automatycznie zostaną przeniesieni do HBO Max z uwzględnieniem zniżki. Serwis informuje jednocześnie, że osoby, które nie chcą przegapić debiutu nowej platformy mogą już teraz zarejestrować się w HBO GO.

Na początku kwietnia ma również pojawić się dodatkowy roczny plan subskrypcyjny, którego cena będzie stanowić ośmiokrotność standardowej opłaty, czyli 234,99 zł.

HBO Max – oferta programowa

HBO Max po raz pierwszy uruchomiono w maju 2020 r. w Stanach Zjednoczonych. Aktualnie biblioteka platformy liczy ok. 800 filmów i 300 seriali.

HBO Max to nowa platforma streamingowa. Znajdziesz tu najwspanialsze historie od Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network i wielu innych po raz pierwszy w jednym miejscu – czytamy na stronie serwisu.

Filmy z wytwórni Warner Bros. są udostępniane na HBO Max już 45 dni po oficjalnej premierze kinowej, dlatego w dniu premiery na platformie będą dostępne m.in. takie produkcje jak „Diuna”, „Matrix Zmartwychwstania”, „King Richard: Zwycięska rodzina” oraz „Legion Samobójców: The Suicide Squad”.

W ofercie serwisu są także seriale oryginalne np. „Stacja Jedenasta”, „Peacemaker”, „Wychowane przez wilki s2” czy „Stworzona do miłości”.