„The Crown 5” - kiedy premiera? 

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej odliczają dni do premiery „The Crown 5”. I choć początkowo twórcy zarzekali się, że ich opowieść o Royalsach nie będzie obejmowała wątku romansu księcia Williama i Kate Middleton, decyzja ta uległa zmianie.

Reklama

„The Crown 5” będzie miało swoją premierę na Netflixie już w listopadzie 2022. Akcja skupi się na wydarzeniach obejmujących lata 90., czyli okresie  tragicznej śmierci księżnej Diany oraz historycznego „annus nobilis”.

 

"The Crown 6" - kto zagra Kate Middleton? 

Twórcy kultowego serialu na Netflixie właśnie na tych wątkach planowali zakończyć produkcję. Wszystko wskazuje jednak na to, że „The Crown 6” powstanie i przedstawi fanom początki lat 2000 na brytyjskim dworze.

W związku z decyzją o poszerzeniu fabuły „The Crown 6” o kolejne wydarzenia, producenci serialu rozpoczęli castingi nie tylko do roli księcia Williama i księcia Harry'ego, ale także  do roli Kate Middleton. Chociaż epizod ten prawdopodobnie będzie niewielki, każda początkująca aktorka z pewnością chciałaby móc umieścić go w swoim CV.

Póki co nie wiadomo, które gwiazdy zostały na niego zaproszone, ale brytyjskie media mają już swoją faworytkę. To 23-letnia aktorka Daisy Edgar-Jones, znana m.in. z serialu „Normalni ludzie”. Zdaniem dziennikarzy aktorka rzeczywiście wygląda jak księżna Kate!

Czy Netflix  naprawdę zaproponuje jej współpracę? Na tę informację niestety będziemy musieli jeszcze poczekać.

Spodobał Ci się Well.pl? Polub nas na Facebooku!