Polskie filmy na Netflixie: „Dzień Matki” z Agnieszką Grochowską

Polskie produkcje Netflixa cieszą się sporym zainteresowaniem nie tylko w kraju nad Wisłą. W najbliższym czasie Netflix planuje aż 18 polskich produkcji. Wśród nich pojawi się  film „Dzień Matki” z Agnieszką Grochowską. 

Reklama

„Dzień Matki” w reżyserii Mateusza Rakowicza opowie widzom historię Niny – matki i byłej agentki NATO do zadań specjalnych – która zostanie postawiona przed najtrudniejszą misją w swoim życiu. Bezwzględni gangsterzy porywają jej syna, Maksa. Zrozpaczona kobieta dostanie od losu możliwość powrotu do dawnej profesji i adrenaliny - musi uratować swoje dziecko. Ale nie to okaże się największym zwrotem w jej życiu.

Główna bohaterka zmierzy się przede wszystkim z samą sobą. Z uczuciami i wspomnieniami, które dookreślały ją jako matkę i kobietę, ale przede wszystkim odkryje w sobie moc matczynej miłości – najgroźniejszej broni dla każdego przeciwnika. 

„Dzień Matki” – obsada filmu

Nowa produkcja Netflixa – „Dzień Matki” – została stworzona na podstawie scenariusza Łukasza M. Maciejewskiego. W główną rolę wcieli się jedna z najlepszych polskich aktorek  – Agnieszka Grochowska.

W pozostałych rolach wystąpią: Dariusz Chojnacki, Jowita Budnik i Adrian Delikt.

 

„Dzień Matki” na Netflixie – kiedy premiera?

Dokładna data premiery „Dnia Matki” nie jest jeszcze znana. Wiemy jedynie, że film ma pojawić się na platformie Netflix jesienią 2022 roku.