Perfumy Billie Eilish

Dziewiętnastoletnia Billie Eilish ponownie zaskakuje fanów fenomenalnym przedsięwzięciem. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia 2021 na rynku pojawiły się autorskie perfumy sygnowane jej nazwiskiem.

Reklama

- To niesamowite, że w końcu mogę się z wami podzielić moimi debiutanckimi perfumami „Eilish”.  Ten zapach chodził za mną od lat, jest najpiękniejszy na świecie! - pisze na swoim Instagramie Billie Eilish.

To również nie przypadek, że artystka podczas trasy koncertowej poprosiła swoich fanów o to, aby opisali swoje ulubione nuty zapachowe oraz sytuacje, które się z nimi kojarzą. Piosenkarka przyznaje, że zapachy od zawsze odgrywały dużą rolę w jej życiu. To one były nośnikiem wielu wspomnień z dzieciństwa.

Billie Eilish stworzyła własne perfumy / materiały prasowe Billie Eilish stworzyła własne perfumy / materiały prasowe

Perfumy „Eilish” – perfumy w stylu gourmand

Perfumy Billie Eilish należą do rodziny zapachów w stylu gourmand. Są bardzo słodkie, skomponowane z połączenia nuty bursztynu, kakao, wanilii oraz rozgrzewających przypraw.

- Perfumy są w pewien sposób przytulne i bardzo zmysłowe. Wanilia… to taki przyjemny zapach. Dzięki nim mam ochotę zawinąć się w kłębek i czekać na Boże Narodzenie – dodaje Billie Eilish, wyraźnie zachwyconą stworzoną przez siebie kompozycją.

Billie Eilish kocha kobiece ciało 

Jednak nowy projekt artystki to nie tylko sam zapach. Istotną rolę odgrywa także designerski flakonik w kształcie kobiecego popiersia. Dlaczego akurat kobiece ciało? To manifest body positive!

Perfumy Billie Eilish - zapach w stylu gourmand / materiały prasowe Perfumy Billie Eilish - zapach w stylu gourmand / materiały prasowe

- Nasze ciało jest przepiękne takie, jakie jest i nie powinnyśmy go na siłę zmieniać. Kocham to, że jest naturalnie idealne – zaznacza Billie Eilish w rozmowie z „Cosmopolitan”, tłumacząc dlaczego zdecydowała się właśnie na taki kształt perfum.

Perfumy Billie Eilish – gdzie kupić?

Pierwsze perfumy Billie Eilish można było kupić na oficjalnej stronie billieeilishfragrances.com, a ich cena to około 270 zł. Jednak stały się tak popularne, że producenci postanowili poszerzyć ich sprzedaż.

Teraz dostępne będą również w Polsce. Perfumy "Ellish" trafią do Douglasa oraz kilku wybranych perfumerii internetowych. Dostępne będą w dwóch pojemnościach 30 ml (199 zł) i 100 ml (289 zł).