„To właśnie miłość” – bohaterowie filmu ponownie spotkają się na planie

Nie wiemy, kiedy to minęło, ale „To właśnie miłość” już w przyszłym roku będzie obchodzić swoje 20. urodziny! Z tej okazji cała obsada filmu spotka się w specjalnym programie, który wyjawi wszystkie „smaczki” planu filmowego i przybliży nam, jak widzą tę produkcję osoby, dzięki którym w ogóle powstała.

Reklama

Program, o którym mowa to „The Laughter & Secrets of Love Actually: 20 Years Later”. Emisja została zaplanowana na 29 listopada 2022 roku, a jego produkcją zajmuje się telewizja ABC.

Wiemy już, że wystąpi w nim sam reżyser i scenarzysta filmu – Richard Curtis – oraz aktorzy: Emma Thompson, Hugh Grant, Thomas Brodie-Sangster i Olivia Olson. Rozmowę poprowadzi dziennikarka Diane Sawyer.

O czym jest „To właśnie miłość”?

„To właśnie miłość” opowiada 10. bożonarodzeniowych historii, które łączy jeden wątek: miłość, choć zawsze w innym wydaniu.

Jedną z głównych postaci jest młodziutki premier, który czuje się przytłoczony sympatią, jaką zapałał do jednej z pracownic, drugą upadły gwiazdor rocka, który za wszelką cenę chcę powrócić na szczyt, a jeszcze inną malutki chłopiec, który stara się o względy swojej koleżanki z klasy.

Wydaje nam się, że „To właśnie miłość” spełnia wszystkie warunku dobrej komedii romantycznej z Bożym Narodzeniem w tle: jest błyskotliwy, wzruszający i bawi (czasami nawet do łez!).

Tym milej nam słyszeć zatem, że po 20 latach od premiery, jeszcze raz będziemy mogli spotkać się z obsadą!