Billie Eilish zapowiada premierę nowych perfum

Pierwsze perfumy Billie Eilish pojawiły się na rynku w listopadzie 2021 roku i w mgnieniu oka rozkochały w sobie wszystkich miłośników zapachów w stylu gourmand. Jak się okazuje, piosenkarka nie spoczęła na laurach. Już wkrótce premiera kolejnych perfum i wszystko wskazuje na to, że będą wielkim hitem na jesień i zimę 2022!

Reklama

Według pierwszych informacji, zapach „Eilish No.2” będzie zupełnie inny niż pierwsze perfumy sygnowane nazwiskiem Billie Eilish.

Mają być seksowne, mgliste i tajemnicze, ale nie myślcie sobie, że inspiracją do ich stworzenia było Halloween. Tym razem piosenkarka postanowiła zawrzeć w małym flakoniku wszystkie zapachy, które kojarzą się jej z lasem, deszczem i jesienno-zimową aurą.

- Chciałam, aby „Eilish No. 2” było inspirowane oryginalnym „Eilish”, ale raczej w formie kontrastu. Nie chodziło nawet o odwrotność zapachu, ale jego bardzo odmienną wersję. „Eilish” jest ciepły, słodki i otulający. „Eilish No. 2” jest upiorny, mroczny i tajemniczy – zdradza Billie Eilish na łamach amerykańskiego ELLE.

Wiemy zatem, że miłośnicy pierwszego zapachu „Eilish” mogą czuć się bezpieczni – „Eilish No. 2” nie są jego sprzecznością, ale odmiennością. Jakie nuty zapachowe zatem wykorzystano przy  stworzeniu nowych perfum Billie Eilish?

 

„Eilish No.2” to perfumy neutralne płciowo

Jak zapowiada Billie Elilsh, nowe perfumy będą neutralne pod względem płci. Piosenkarka wyznała, że bardzo zależało jej, aby mógł je nosić każdy.

- Wypróbowaliśmy kilka połączeń, które są neutralne pod względem płci, które nie są tak kobiece jak w „Eilish”. Nie uważam, żeby pierwszy zapach był jakiś ultra kobiecy, ale tym razem chciałam stworzyć coś jeszcze mniej wiodącego – dodaje piosenkarka.

W efekcie „Eilish No. 2” mają seksowny, drzewny zapach z nutami jabłoni, papirusu, bergamotki, czarnego pieprzu z palo santo, wanilii i przytulnego hebanu. Twórcą kompozycji jest Steve DeMercado.

Co więcej, perfumy zostaną zamknięte w metalicznym flakoniku inspirowanym ulubionymi częściami ciała Eilish - klatką piersiową, szyją i dekoltem – zupełnie tak, jak w przypadku oryginału „Eilish”. Tym razem jednak będą w kolorze czarnym, a nie złotym.

 

Perfumy „Eilish No. 2” – kiedy premiera?

Premiera zapachu „Eilish No. 2” została zapowiedziana na listopad 2022 roku. W Polsce będą dostępne  prawdopodobnie w drogerii Douglas i będą kosztować podobną sumę, co pierwszy zapach - ok. 199 zł za 30 ml.