Netflix - premiery w grudniu 2022: „Glass Onion: Film z serii Na noże”

Reklama

Najbardziej wyczekiwaną grudniową premierą filmową na Netflixie jest „Glass Onion: Film z serii Na noże”, czyli druga część przygód charyzmatycznego detektywa Benoita Blanca (w tej roli wyśmienity Daniel Craig).

Historia tym razem przenosi się na jedną z greckich wysp, gdzie Blanc po raz kolejny będzie musiał zmierzyć się z zagadką tajemniczego morderstwa. Film zadebiutuje na platformie już 23 grudnia 2022. 

 

Netflix - premiery w grudniu 2022: „Guillermo del Toro: Pinokio”

"Pinocchio" to nowa wersja klasycznej opowieści o drewnianym pajacyku, który ożył, stworzona techniką poklatkową przez nagrodzonego Oscarem Guillermo del Toro. Fantastyczny film dla całej rodziny, w którym można przeglądać się jak w zwierciadle. Film "Pinocchio" można oglądać na Netflixie od 9 grudnia 2022. 

Netflix - premiery w grudniu 2022: „Biały szum”

„Biały szum”, czyli ekranizacja „nieprzekładalnej” powieści Dona Delillo autorstwa reżysera Noah Baumbacha to prawdopodobny kandydat Netflixa do przyszłorocznego Oscara. W rolach głównych występują m.in. Adam Driver oraz Greta Gerwig, a film może okazać jedną z najbardziej zaskakujących pozycji tego roku. "Biały szum" trafi na Netflix 30 grudnia 2022.


Netflix - premiery w grudniu 2022: „Kochanek Lady Chatterley"

Odświeżona ekranizacja legendarnej powieści D.H. Lawrence’a opowiadającej o nieszczęśliwej arystokratce, która wdaje się w płomienny romans z gajowym. Produkcja oryginalna Netflixa, w rolach głównych Emma Corrin i Jack O’ConnellFilm "Kochanek Lady Chatterley" można oglądać na Netflixie od 2 grudnia 2022. 

Netflix - premiery w grudniu 2022: „Ciche miejsce 2”

"Ciche miejsce" to druga część horroru z Johnem Krasinskim i Emily Blund w rolach głównych, opowiadającego o losach rodziny Abbott, która musi mierzyć się ze śmiertelnym zagrożeniem w postaci stworów, które zwabia najmniejszy hałas. Film miał swoją premierę w 2020 r., ale na polskim Netflixie zadebiutuje dopiero 30 grudnia tego roku.

Netflix - inne ciekawe premiery w grudniu 2022: 

  • „Scrooge: Opowieść wigilijna”, premiera: 2 grudnia
  • „Jeszcze przed świętami”, premiera: 6 grudnia
  • „Matylda: Musical”, premiera: 25 grudnia
  • „Noc w przedszkolu”, premiera: 28 grudnia 2022

 

Netflix premiery na grudzień 2022: serial "Emily w Paryżu" sezon 3.

Opowieść o paryskim życiu Emily, dotychczasowej mieszkanki bajkowego Chicago, już od pierwszego sezonu stała się hitem Netflixa. I nie chodzi tutaj wcale o niesamowitą estetykę, modę czy francuskie tradycje – „Emily w Paryżu” to lekka produkcja, która pozwala nieco odetchnąć od otaczającej rzeczywistości. Wszyscy fani "Emily w Paryżu" będą mogli to zrobić już 21 grudnia przy premierze trzeciego sezonu.

 

Netflix premiery na grudzień 2022: serial „Pewnego razu na krajowej jedynce”

Jeden z dwóch polskich seriali oryginalnych Netflixa z premierą w grudniu 2022. „Pewnego razu na krajowej jedynce” to komediowa opowieść o grupie skonfliktowanych nieznajomych, którzy przypadkowo ruszają w trasę samochodem użytym w ucieczce po napadzie na bank, w którym znajdują dwa miliony złotych. Nieoczekiwani znalazcy postanawiają zatrzymać pieniądze, mimo że grasujący na wolności przestępca zrobi wszystko, żeby je odzyskać. Serial trafił na Netflix wraz z początkiem grudnia 2022. 

Netflix premiery na grudzień 2022: serial „Brokat”

1e51e8c23490f6ab934bff685000.png 1e51e8c23490f6ab934bff685000.png

Druga zapowiedziana przez Netflix polska serialowa premiera. „Brokat” to opowieść o trzech kobietach próbujących poradzić sobie w obliczu zmian politycznych i społecznych w Trójmieście połowy lat 70. W rolach głównych Magdalena Popławska, Wiktoria Filus i Matylda Giegżno. Polski serial "Brokat" pojawi się na Netflixie już 14 grudnia 2022. 

Netflix premiery na grudzień 2022: serial „Alice in Borderland”, sezon 2

Miłośnik gier komputerowych i dwójka jego przyjaciół trafiają do dziwnej wersji Tokio. Aby w niej przeżyć, muszą wziąć udział w niebezpiecznej grze. Drugi sezon "Alice in Borderland" - jednego z najpopularniejszych seriali fantastycznonaukowych ostatnich miesięcy - zadebiutuje na platformie Netflix już 22 grudnia 2022. 

Netflix premiery na grudzień 2022: inne ciekawe seriale: 

  • „Następny gość Davida Lettermana: Wołodymyr Zełenski”, autorski talk show legendarnego Davida Lettermana
  • „Firefly Lane”, sezon 2, premiera: 2 grudnia
  • „Moje nieortodoksyjne życie”, sezon 2, premiera: 2 grudnia
  • „Last Chance U: Koszykówka”, sezon 2, premiera: 13 grudnia
  • „Paradise PD: Część 4”, premiera: 16 grudnia
  • „Zwerbowany”, premiera: 16 grudnia