Netflix na wrzesień 2022 - premiery

Choć lato powoli dobiega końca, nie powinniśmy się smucić – jesień potrafi być piękniejsza, niż możemy sobie wyobrazić. Wystarczy wyposażyć się w przytulny koc, kubek gorącej herbaty, świeczkę i… dobry film lub serial - a tych z pewnością nie zabraknie. Oto premiery na Netflixie zaplanowane na wrzesień 2022, obok których trudno przejść obojętnie! 

Reklama

Nowości Netflix: „Willa Miłości”, 1 września 2022

Lubicie romantyczne filmy o miłości? „Willa Miłości” z Kate Graham i Tomem Hopperem to komedia romantyczna z boskim krajobrazem Werony w tle. Sama historia skupia się na zaskakującej relacji dwóch obcych sobie osób połączonych przypadkowo przez zabytkową willę. 

Nowości Netflix: „Ptaszek na uwięzi”, 1 września 2022

Tego samego dnia na Netflixie pojawi się film „Ptaszek na Uwięzi” z Melem Gibsonem i Goldie Hawn. Akcja toczy się wokół programu ochrony świadków FBI, a konkretnie Ricka Jarmina, który chcąc pozostać w ukryciu, zostaje rozpoznany przez swoją eks Marianne Graves. To lekka, zabawna komedia, w której nie ma czasu na nudę!

Nowości Netflix: „Nie jesteś wyjątkowa”, 2 września 2022

Uwielbiacie historie z magią w tle? Serial „Nie jesteś wyjątkowa” opowiada historię Amai, dziewczyny, która musi odnaleźć się w zupełnie nowym mieście. Oczywiście nie jest to dla niej łatwe, ale życie staje się o wiele ciekawsze, kiedy po szkole zaczynają krążyć plotki o magicznych zdolnościach, które prawdopodobnie odziedziczyła po swojej babci.

 

Nowości Netflix: „Bezdech”, 9 września 2022

„Bezdech” to francuski dramat romantyczny. Jak mówi nam sam tytuł, opowiada o stanie zawieszenia pomiędzy życiem a śmiercią, z którym zmaga się główna bohaterka. Nie jest to jednak film o śmierci, a wręcz przeciwnie – ukazuje bezgraniczną miłość do człowieka, który wydaje się być poza zasięgiem.

 

Nowości Netflix: „Szkoła złamanych serc”, 14 września 2022

Netflix postanowił pójść drogą sukcesu ostatnich remake’ów, budząc na nowo kultowy serial z lat 90. - „Szkoła złamanych serc”. Tym razem znajdziemy się w liceum Hartley, gdzie na jaw zaczynają wychodzić niespodziewane sekrety. Kto je wyjawił? To dzieło jednej z uczennic, która nie spodziewa się, jak wiele problemów może przysporzyć mała niewinna plotka... 

Nowości Netflix: „Broad Peak”, 14 września 2022

Film oparty na prawdziwej historii polskiego himalaisty Macieja Berbeki„Broad Peak” – będzie opowieścią o przekraczaniu granic, ludzkiej wytrzymałości i wielkiej pasji. Skupi się na wyczerpującej wyprawie na szczyt Broad Peak, która ma być odpowiedzią na nieudaną wspinaczkę na K2. Zmiana kierunku okaże się jednak znacznie trudniejsza, niż mogłoby się wydawać – i wcale nie chodzi tylko i wyłącznie o góry.

 

Nowości Netflix: „Przeznaczenie: Saga Winx 2”, 16 września 2022

Jeśli podobnie jak my nie mogliście doczekać się kontynuacji „Przeznaczenie: Saga Winx”, mamy świetną wiadomość! Już 16 września na Netflixie pojawi się drugi sezon, a wraz z nim wiele mrocznych tajemnic i niespodziewanych zwrotów akcji. Z czym tym razem zmierzą się najbardziej cool czarodziejki na świecie? Poczekajmy do połowy września! 

Nowości Netflix: „Dziewczyny z tylnych ławek” 23 września 2022

„Dziewczyny z tylnych ławek” to serial, który udowadnia, jak wielka moc skrywa się w prawdziwej przyjaźni. Gdy u jednej z przyjaciółek zostaje wykryty nowotwór, cztery inne poświęcają swój urlop na wspólne przekraczanie granic i walkę z nieuniknioną śmiercią.

Nowości Netflix: „Blondynka”, 28 września 2022

Na ten serial czeka cały świat! "Blondynka" to serial oparty na historii legendarnej Marilyn Monroe, a dokładniej na bestsellerze Joyce Carol Oates. "Blondynka" opowie historię ikony lat lat 60. w bardzo odważnej i niekonwencjonalnej wizji Andrew Dominika. Nie jest to klasyczna biografia, choć z pewnością nie zabraknie w niej ciekawych historii z życia wziętych – doskonale przedstawia wielki kontrast pomiędzy tym, co widzimy w mediach, a tym, co dzieje się naprawdę.

 

Nowości Netflix: „Cesarzowa Sisi”, 29 września 2022

Po wielkim sukcesie kostiumowych „Bridgertonów” Netflix idzie za ciosem, tworząc serial „Cesarzowa Sisi”. Elżbieta Bawarska jest cenioną władczynią, której niczego w życiu nie brakuje. Okazuje się jednak, że czasami bogactwo wcale nie jest kluczem do szczęścia a codzienność – cóż- bywa okrutna. Jeśli kochacie dworskie intrygi, ogniste romanse i XIX wiek, ten serial z pewnością stanie się jednym z waszych ulubionych.