Metallika z niespodzianką dla swoich fanów. Kup lody od zespołu!

Kiedyś najpopularniejszymi gadżetami, dzięki którym można było pokazać swoją miłość do konkretnego zespołu, były koszulki oraz naszywkiKlasyczne rockowe t-shirty wciąż są produkowane, ale kapele kombinują jak mogą, żeby stworzyć ciekawy merch, który zainteresuje ich fanów.

Reklama

Coraz częściej miłośnicy konkretnych bandów mogą kupić biżuterię, figurki z podobiznami muzyków, a nawet trunki czy… przekąski nawiązujące do ich twórczości. Czy po lodach Ekipy, lody Metalliki kogokolwiek dziwią? Nie bardzo. Czy fani Metalliki kupią lody Metalliki? No pewnie!

Metallica prezentuje własne lody / Enlightened Metallica prezentuje własne lody / Enlightened

Twórcy "Nothing Else Matters" połączyli siły z Enlightened, producentem słodyczy o niskiej zawartości cukru. Dzięki temu powstały waniliowe lody oblane polewą z ciemnej czekolady, które swoim kształtem przypominają ESP Truckster, czyli jedną z gitar Jamesa Hetfielda. Każda bezglutenowa przegryzka ma tylko 150 kalorii.

A teraz najważniejsze! Część dochodów zostanie przekazana na rzecz fundacji All Within My Hands, którą założyli członkowie Metalliki w celu walki z głodem na świecie.

- Cieszymy się, że możemy współpracować z All Within My Hands i tworzyć produkt, który nie tylko przynosi radość kubkom smakowym, ale także pomaga pozytywnie wpływać na życie osób borykających się z brakiem bezpieczeństwa żywnościowego. To misja, którą wspieramy w historii naszej firmy. Delektując się tym pysznym przysmakiem, konsumenci mogą dołączyć do nas w dokonywaniu zmian - powiedział dyrektor generalny Enlightened, Michael Shoretz.

Lody Metalliki mają kształt gitary Jamesa Hetfielda / Enlightened Lody Metalliki mają kształt gitary Jamesa Hetfielda / Enlightened

Ejże, to wciąż nie wszystko. Oprócz tego fundacja All Within My Hands i Enlightened uruchomiły loterię dla fanów, w której główną nagrodą jest gitara ESP podpisana przez muzyków zespołu Metallica. Szkoda tylko, że lody nie są dostępne w naszym kraju...

Metallica wystąpi w Polsce. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty?

Lodów nie ma, ale na szczęście do Polski dotrze sama Metallica. Grupa wystąpi w Polsce podczas dwóch koncertów w 2024 roku, 5 i 7 lipca. Oba wydarzenia odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie, a według zapowiedzi organizatorów, każdy z nich będzie unikalny.

Występy mają różnić się nie tylko listą piosnek, które wykonają gwiazdy, ale także suportem. 5 lipca publiczność rozgrzeją zespoły Architects i Mammoth WVH, a dwa dni później Five Finger Death Punch oraz Ice Nine Kills.

Metallica promować będzie swój tegoroczny album "72 Seasons".