Komedie romantyczne, choć przez wielu uważane za banalne, ostatecznie zawsze wiążą się z ogromną ekscytacją – zwłaszcza, gdy w rolach głównych spotykamy ulubionych aktorów. „Marry Me” w reżyserii Kat Coiro to jedna z najgłośniejszych produkcji ostatnich miesięcy. I nie chodzi już tylko o Jennifer Lopez, Owena Wilsona czy debiut aktorski Malumy. Ta historia ma być inna niż wszystkie - mówiąc dosłownie – ma być jak z obrazka.

Reklama

"Marry Me": Jennifer Lopez i Owen Wilson w komedii romantycznej

Za scenariusz odpowiedzialni są John Rogers oraz Tami Sahger, ale sama historia została zbudowana na podstawie komiksu „Marry Me” autorstwa Bobby’ego Crosby’ego. Opowieść tworzy się na wątkach nieoczekiwanego uczucia, zemsty, celebrytów i mediów społecznościowych.

Kat Valdez (Jennifer Lopez) jest w (nie)szczęśliwym związku ze słynną gwiazdą muzyki, Bastianem (Malumą). Para postanawia wziąć ślub podczas jednego z koncertów, ale na chwilę przed uroczystością na jaw wychodzi perfidna zdrada. Kat decyduje się na zemstę. Na oczach miliona ludzi poślubia przypadkowego mężczyznę z widowni, Charliego Gilberta (Owen Wilson). Czy nowa relacja stanie się zaprzeczeniem słów piosenki „wielka miłość nie wybiera”?

- Relacja zapoczątkowana przez impulsywną reakcję, przeradza się w nieoczekiwany romans. Ale gdy wszystko dookoła próbuje ją zniszczyć, pojawia się pytanie: czy dwoje ludzi z tak różnych światów może zasypać przepaść pomiędzy sobą i zbudować miejsce, do którego będą należeć razem? - czytamy w zapowiedzi filmu „Marry Me”.

Jennifer Lopez - piosenka „On My Way” z „Marry Me”

„Marry Me” przepełnione jest muzycznymi kawałkami w wykonaniu Jennifer Lopez i Malumy, stworzonych specjalnie na potrzeby produkcji. Pierwszą piosenkę odnajdziemy w zwiastunie filmu.

Piosenka „On My Way” Jennifer Lopez na początku grudnia trafiła do sieci i cieszy się sporą popularnością: 

„Marry Me” / "Wyjdź za mnie" – kiedy premiera?

Początkowo „Marry Me” została zapowiedziana na 12 grudnia 2021. W ciągu kilku miesięcy stało się jasne, że data ta ulegnie opóźnieniu. Ostatecznie film ma trafić na wielkie ekrany już 11 lutego 2022 roku, tuż przed walentynkami! 

Czy czeka nas najromantyczniejszy wieczór filmowy w roku? Zwiastun nie pozostawia wątpliwości – to lekka i mainstreamowa produkcja, ale w stylu najlepszych, amerykańskich komedii romantycznych.