Margot Robbie jako Barbie

Gdy tylko w 2019 roku pojawiły się pierwsze wzmianki o możliwości powstania filmu o najsłynniejszej blondynce na świecie – „Barbie” – cały świat ponownie oszalał na jej punkcie.  Dziś produkcja zdradza pierwsze szczegóły - w rolę kultowej lalki wcieli się Margot Robbie!

Reklama

Margot Robbie przyznała, że Barbie zapisała się w jej pamięci jako postać, która z natury wzbudza zaufanie i ciekawość, a ponadto stwarza przestrzeń do rozwoju dziecięcej wyobraźni. Jak mówi hasło reklamowe, Barbie - możesz być kim chcesz. Legendarna lalka jednego dnia może być księżniczką, drugiego prezydentem.

- Czułam się zaszczycona, gdy przyjmowałam tę rolę. Czuję, że film będzie miał niezwykle pozytywny wpływ – zarówno na dzieci, jak i na dorosłych na całym świecie! - powiedziała Margot Robbie w oficjalnym oświadczeniu.

I trudno się z tym nie zgodzić. Pierwsze zdjęcia Margot Robbie jako Barbie wyglądają fantastycznie. Są dokładnie takie, jak wspomnienia z dzieciństwa – ciepłe, wesołe i bardzo różowe!

 

Film „Barbie” – wszystko, co musisz wiedzieć

Za reżyserię „Barbie” odpowiada Greta Gerwig, znana z produkcji „Małe Kobietki” i „Lady Bird”, której zadaniem będzie stworzenie przestrzeni z przełomu XX i XXI wieku. Scenariusz do produkcji reżyserka przygotowała wspólnie z mężem – Noahem Baumbachem.

Para wspólnie stwierdziła, że ich nowe dzieło będzie czymś z kategorii „nawet nie wiem, że chcę”. Ma być historią, która obudzi wspomnienia z dzieciństwa i zaskoczy niekonwencjonalnym rozwojem akcji.

Póki co nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na temat nowej produkcji, ale już sama obsada zapowiada wielkie emocje. Kogo jeszcze zobaczymy na ekranie?

 

Ryan Gosling i Margot Robbie w filmie "Barbie" 

Obsada "Barbie" zapowiada się niesamowicie! Wiemy już, że  Margot Robbie zagra u boku samego Ryana Goslinga. Aktor oczywiście wcieli się w postać filmowego Kena! Para wystąpi w dwóch najważniejszych rolach filmu – a co z akcją drugiego planu?

Niedawno komik Will Ferrell ogłosił, że przygotowuje się do roli dyrektora generalnego firmy zabawkarskiej. Wątek ten ma być ukłonem w stronę marki Mattel, która produkuje lalki Barbie. W drugoplanowe role wcielą się także: Kate McKinnon, Simu Liu, Hari Nef oraz Alexandra Shipp. 

"Barbie" - kiedy premiera? 

Póki co konkretna data premiery nie jest znana. Wiemy jedynie, że film ma pojawić się na ekranach w 2023 roku.