Marcin Dorociński zagra w sequelu „Wikingów”

Po wielkim sukcesie „Wikingów” na Netflixie fani serialu z niecierpliwością oczekują na zapowiedziany już sequel „Wikingowie: Walhalla”. Dla Polaków będzie to jednak podwójna ekscytacja, bo w obsadzie pojawiło się właśnie nazwisko polskiego aktora!

Reklama

Marcin Dorociński od lat znajduje się w czołówce najlepszych aktorów w Polsce i naprawdę nie jesteśmy zdziwieni tym, że zainteresował się nim także Netflix.

Jakiś czas temu zagrał w szachy z Anyą Taylor-Joy w hitowej produkcji „Gambit Królowej”. Mogliśmy go oglądać na platformie także w serialu „Głęboka woda”. Angaż w kolejnym sezonie „Wikingów” będzie więc idealną kontynuacją jego streamingowej przygody.

- No to już oficjalnie! Bardzo długo czekałem (ponad rok), aby się z Wami podzielić tą informacją i dziś jest ten piękny dzień. "Wikingowie: Valhalla" - to kolejna wielka przygoda, w której miałem zaszczyt wziąć udział. A jej efekty wkrótce zobaczycie na Netflixie! Będzie się działo – czytamy na Instagramie Marcina Dorocińskiego.

 

„Wikingowie: Walhalla”: Kogo zagra Marcin Dorociński?

Jak donoszą media, Marcin Dorociński wcieli się w rolę Jarosława Mądrego, Księcia Rusi Kijowskiej, który prowadził zacięte walki ze Świętopełkiem na przełomie lat 1016-1017.

Jego historia jest pełna pasji, intryg dworskich i sukcesów militarnych. Możemy więc spodziewać się, że w „Wikingach” zostanie ukazany jako mocna i zdecydowana persona – cóż, trudno wyobrazić sobie kogoś lepszego do zagrania tak wymagającego epizodu.

Kiedy będziemy mogli zobaczyć efekt końcowy? 

 

Netflix „Wikingowie: Walhalla” – kiedy premiera?

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, „Wikingowie: Walhalla” to sequel. Akcja rozegra się 100 lat od czasów, w których żyli Wikingowie z pierwszego sezonu. Podobno bohaterzy mają być wspominani jako legendy.

Premiera kolejnego sezonu „Wikingów” została zapowiedziana na 2023 rok.  Musimy przyznać, że czekamy z niecierpliwością, bo zwiastun zapowiada wielkie emocje. Zobaczcie sami!