Lucas Bravo w Polsce. Pomagał ukraińskim uchodźcom

Wojna w Ukrainie zmobilizowała cały świat do niesienia pomocy wszystkim jej ofiarom. Lucas Bravo - gwiazda serialu "Emily w Paryżu" - postanowił porzucić swoje francuskie życie i przybył do Polski, aby osobiście włączyć się w akcję charytatywną prowadzoną przez zespół Yes Theory.

Reklama

Lucas Bravo w bardzo tajemniczy sposób daje znać swoim fanom, że mimo sławy nie zapomniał, jakie wartości w życiu powinny być dla nas najważniejsze. Na Instagramie aktora pojawiło się kilka relacji, które dają jasno do zrozumienia, że dziś jego priorytetem jest szerzenie pomocy na granicy polsko-ukraińskiej.

 

Lucas Bravo pomaga uchodźcom / Instagram Lucas Bravo pomaga uchodźcom / Instagram

Nie wiemy dokładnie, na czym polega jego pomoc w Polsce. Póki co można jedynie wywnioskować, że wspomaga zespół Yes Theory, któremu jak do tej pory udało się zebrać przeszło 330 tysięcy dolarów na rzecz niesienia bezpośredniej pomocy humanitarnej osobom uciekającym przed rosyjską inwazją.

 

Gwiazdy wspierają Ukrainę

I tak gwiazda „Emily w Paryżu” dołączyła do szerokiego grona sław, które stanęły murem za Ukrainą. Swoją cegiełkę na rzecz pomocy uchodźcom dołożyli także: Angelina Jolie, Ryan Reynolds i Blake Lively, Arkadiusz Milik czy Benedict Cumberbatch.

Ponadto zbiórka zorganizowana dla Ukraińców przez Milę Kunis i Ashtona Kutchera zebrała nawet rekordową sumę 19 milionów dolarów!