Grzywka Emily Cooper z serialu "Emily w Paryżu"

Zawsze perfekcyjna Emily Cooper pewnego dnia zostaje wysłana do Paryża, miasta, które pachnie świeżymi croissantami, dymem papierosów i nutką ekstrawaganckich perfum od Chanel.

Reklama

Wzorowa Amerykanka, ubrana – jak mogłoby się wydawać - zgodnie z panującymi trendami trafia do zupełnie nowego świata, który ubóstwia nonszalancję, klasykę i artystyczny nieład - szczególnie na głowie. 

Według Lily Collins każdy odcinek serialu „Emily w Paryżu” zmienia bohaterkę. Do tej pory Emily Cooper patrzyła na świat przez różowe okulary perfekcjonizmu, ale do czasu. Każda modyfikacja jej światopoglądu miała być widoczna również w jej garderobie czy... fryzurze. 

- Jej fryzura była nią samą. Emily zawsze chce wypaść idealnie, nie tylko jeśli chodzi o osobowość, ale również pod względem estetyki. Nie pozwalała na to, by choć jeden włos był nie na miejscu. A jeśli ktoś zniszczył choć odrobię jej fryzurę, doprowadzało ją to do szaleństwa – mówi Lily Collins w wywiadzie z Byrdie.

Aktorka zauważa jednak, że to fani poniekąd określali to, jak powinna zachowywać się Emily Cooper. Ich komentarze w social mediach dookreśliły bohaterkę. Dzięki nim postać grana przez Lily Collins stała się bardziej niezależna, ale też w pewnym sensie zadziorna.

- Chcieliśmy, aby Emily wyglądała na taką, jaka jest. Tak, jak powiedziałam, włosy były częścią jej osobowości, zatem w drugim sezonie stały się odrobinę bardziej zadziorne no i krótsze. Sama byłam zaskoczona. Pomyślałam: „och, trochę pikantnie!”. Ale w każdym sezonie inspirowaliśmy się innymi ludźmi. W pierwszym były to amerykańskie kobiety-ikony, w drugim natomiast Francuzki, które podziwiała – tłumaczy Lily Collins.

Co zatem czeka nas w trzecim sezonie „Emily w Paryżu”?

 

„Emily w Paryżu 3” - metamorfoza Emily Cooper 

Lily Collins przyznała, że w trzecim sezonie serialu Netflixa Emily Cooper może zaskoczyć fanów. Już kilka miesięcy temu aktorka wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze z zadziorną grzywką. 

- Teraz, odkąd zrobiłam sobie grzywkę, każdy pyta: „Ooo, tak będzie wyglądać Emily w trzecim sezonie?” - śmieje się Lily Collins. - W pewnym sensie pozwalamy otoczeniu na tworzenie nowej osobowości naszych bohaterów we Francji. Dotyczy to makijażu, stylu czy ogólnych cech dotyczących pracy i stylu życia – dlaczego nie włosów? Myślę więc, że istnieje taka możliwość – dodawała Lily Collins sugerując, że właśnie w tym kierunku podąży produkcja.

„Emily w Paryżu 3” – ?

Fani „Emily... ” już nie mogą się doczekać premiery 3. sezonu "Emily in Paris", która planowana jest na końcówkę 2022 roku. Zatem już za kilka tygodni będziemy mogli zobaczyć fryzjerską metamorfozę Emily Cooper w pełnej okazałości. Tymczasem producenci wypuścili zwiastun, którego głównym tematem jest właśnie nowa grzywka głównej bohaterki.