Czy Leonardo DiCaprio zagra w serialu "Squid Game"? 

Hwang Dong-hyuk – pomysłodawca i reżyser cieszącego się uznaniem krytyków i niezwykle popularnego serialu „Squid Game” – zdradził w jednym z wywiadów, że Leonardo DiCaprio może potencjalnie pojawić się w przyszłych sezonach produkcji.

Reklama

Podobno Leonardo DiCaprio jest wielkim fanem „Squid Game”, co potwierdził reżyser serialu podczas konferencji prasowej związanej z rozdaniem tegorocznych nagród Emmy.

- Leonardo DiCaprio w grze Squid? Tak, proszę! – zażartował Hwang Dong-hyuk, dodając, że byłby bardzo otwarty na współpracę z hollywoodzkim aktorem.

- Może, jeśli pozwoli na to czas i są na to szanse, powinniśmy poprosić Leonardo DiCaprio o dołączenie do gry? – komentował dalej reżyser „Squid Game”.

"Squid Game" - trwają prace nad 2. sezonem

Warto dodać, że prace nad drugim sezonem „Squid Game” właśnie trwają. Sama produkcja serialu ma rozpocząć się w przyszłych roku, a jej premiera na Netflixie planowana jest na 2024 rok.

Jednak jeśli chcielibyście zobaczyć Leonarda DiCaprio w kolejnym sezonie „Squid Game”, prawdopodobnie musielibyście poczekać do trzeciej części serialu. Reżyser netflixowego hitu zdradził bowiem, że drugi sezon „Squid Game” osadzony będzie w Korei, a to oznacza, że szansę na pojawienie się któregokolwiek z hollywoodzkich aktorów są znikome. Hwang Dong-hyuk przyznał też, że gwiazdy z Hollywood nie były w jego „planie na sezon 2.”.

Zatem obecność Leonardo DiCaprio w „Squid Game” jest możliwa, ale dopiero w 3. sezonie serialu. Co nie zmienia faktu, że takie połączenie byłoby nie lada gratką dla wszystkich fanów kina!Leonardo DiCaprio - nowa dziewczyna, zasada "minus 25" i dobre rady wujka Leo

Dodajmy, że nazwisko Leonarda DiCaprio pojawia się ostatnio w mediach dosyć często i nie tylko w związku z jego pracą zawodową. Kilka tygodni temu świat obiegła wiadomość, że aktor rozstał się ze swoją dziewczyną – Camilą Morrone. Stało się to dokładnie w momencie, w którym skończyła ona 25 lat. Media od razu podchwyciły temat, bo Leonardo DiCaprio wielokrotnie przyznawał się do tego, że jeśli chodzi o związki, stosuje zasadę „nie umawiania się z nikim powyżej 25 roku życia”.

Wkrótce potem Leonardo DiCaprio był widziany na randce z 27-letnią Gigi Hadid, ale informacje o ich związku to głównie plotki i żadna ze stron nie potwierdziła doniesień oficjalnie.

Tymczasem kilka dni temu Timothée Chalamet zdradził, że otrzymał od swojego starszego kolegi po fachu – Leonardo DiCaprio – dwie cenne rady, jeśli chodzi o karierę w Hollywood:

- Żadnych twardych narkotyków i żadnych filmów o super bohaterach.