„Dżentelmeni” na Netflixie?

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wyglądała droga do popularności „Dżentelmenów” z 2019 roku, z pewnością natrafiliście na informację, że zanim produkcja stała się pełnometrażowym filmem, zaprezentowano ją jako serial. Netflix właśnie prowadzi negocjacje w sprawie otrzymania zielonego światła do wyemitowania „Dżentelmenów w serialowej wersji. 

Reklama

Wstępny scenariusz został podobno napisany przez samego Guy’a Ritchiego oraz Matthew Reada, producenta „Peaky Blinders”.

-Telewizja Miramax jest zachwycona, że poprzez współpracę z Guy’em Ritichem „Dżentelmeni” otwierają się na nowe możliwości twórcze. To jeden z najbardziej płodnych i charakterystycznych filmowców, ktoś, kogo kreatywność podziwiamy od wielu lat. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani. Właśnie przenosimy pełnometrażowy film do królestwa światowej telewizji premium – mówią w oficjalnym oświadczeniu przedstawiciele Miramax.

Nowa odsłona „Dżentelmenów” – szczegóły produkcji

Póki co nie podano żadnej oficjalnej informacji na temat obsady produkcji i zarysu fabuły. Oczywiście fani mają nadzieję na powrót Matthew McConaughey’a, Charliego Humana, Colina Farrella czy Hugh Granta, ale na szczegóły jest jeszcze za wcześnie. Czy czeka nas kolejna fala intryg, spisków i przekupstwa? Zważając na losy głównych bohaterów filmu „Dżentelmeni”, możemy spodziewać się dosłownie wszystkiego!