Julia Garner nową Madonną?

Zagraniczne media już od kilku dni spekulują na temat obsady nowego filmu autobiograficznego o Madonnie. Po długich i żmudnych przesłuchaniach ikona popu miała w końcu wybrać faworytkę, która jej zdaniem perfekcyjnie nadaje się do zagrania jej samej.

Reklama

Według „Variety” mowa tu o Julii Garner, która niedawno miała okazję pokazać swoje umiejętności aktorskie w serialu „Kim jest Anna?” o Annie Delvey. I, co ciekawe, jest naprawdę podobna do Madonny z lat 80.!

 

Podobno aktorka od razu wpadła w oko Madonnie i wszystko wskazuje na to, że przyjmie ofertę zagrania w nowej produkcji. Tym samym Julia Garner pokonała w castingach Florence Pugh, Odessę Young oraz piosenkarki: Bebe Rexhę i Sky Ferreirę.

Pytanie pozostaje jedno: czy aktorka podoła bardzo wymagającym oczekiwaniom produkcji?

Madonna - filmowa biografia

Pierwsze pogłoski na temat powstania nowej filmowej biografii Madonny pojawiły się już w 2020 roku. Film ma powstać na podstawie scenariusza Diablo Cody i Erin Cressidy Wilson.

- Chcę przekazać niesamowitą podróż, w jaką zabrało mnie życie jako artystkę, muzyka, tancerkę - istotę ludzką, próbującą odnaleźć się w tym świecie... Jest tak wiele nieopowiedzianych i inspirujących historii, a kto lepiej może je opowiedzieć niż ja? Istotne jest, aby podzielić się jazdą na rollercoasterze, jaką jest moje życie, mój głos i moja wizja – powiedziała Madonna w oficjalnym oświadczeniu.

Co ciekawe, nie jest to pierwsza próba powstania filmu biograficznego o Madonnie. W 2016 roku piosenkarka ostro skrytykowała scenariusz Elyse Hollander zatytułowany „Blond Ambiotion”, który miał przedstawić światu kulisy kariery ikony popu. 

- Nikt nie wie tego, co ja wiem i co widziałam. Tylko ja mogę opowiedzieć swoją historię. Każdy inny, kto próbuje, jest szarlatanem i głupcem (...) Dlaczego Universal Studios miałoby chcieć nakręcić o mnie film na podstawie scenariusza, który jest w całości kłamstwem? - mówiła Madonna w jednym z wywiadów w 2017 roku.

I tak powoli rodziła się myśl, aby stworzyć autobiografię, która będzie już trzecim pełnometrażowym filmem Madonny w roli reżyserki. Kiedy premiera? Na tę informację jeszcze będziemy musieli trochę poczekać.