Joanna Kulig: Polska aktorka wystąpi u boku Anne Hathaway 

Joanna Kulig coraz mocniej buduje swoją zagraniczną karierę. Po sukcesie "Zimnej Wojny" polskiej aktorce udało się wystąpić w serialach "The Eddy" i "Hanna". Teraz przyszła czas na pierwszy amerykański film z jej udziałem.

Reklama

"She Came to Me" to dzieło Rebeki Miller, która napisała scenariusz i wyreżyserowała tę intrygującą komedię romantyczną. W rolach głównych zobaczymy takie gwiazdy kina, jak Anne Hathaway czy znanego z roli w "Grze o Tron" Petera Dinklage’a.

 

Fabuła filmu koncentruje się wokół przeżywającego kryzys twórczy kompozytora operowego, Stevena (w tej roli Peter Dinklage). Żona (Anne Hathaway) namawia go na wyjście z domu i przewietrzenie się, mając nadzieję, że to pomoże mu uporać się z problem.

Podczas spaceru Steven spotyka mieszkającą na łodzi kobietę (Marisa Tomei), z którą przeżywa krótki romans. Kompozytor zainspirowany tym wydarzeniem natychmiastowo pisze nowe dzieło.

Joanna Kulig w filmie "She Came to Me": Kiedy premiera?

W sieci pojawił się zwiastun filmu, w którym przez moment pojawia się także Joanna Kulig. Polska aktorka gra rolę sprzątaczki Vincenty.

Według zapowiedzi twórców, w filmie mamy usłyszeć także premierową piosenkę Bruce’a Springsteena zatytułowaną "Addicted to Romance". Jest to nawiązanie do słów postaci granej przez Marisę Tomei, które słyszymy w zwiastunie komedii.

Film miał swoją premierę w lutym podczas Berlinale. Amerykańska premiera filmu odbędzie się 29 września 2023. Mamy nadzieję, że niedługo potem będziemy mogli zobaczyć ten film także w Polsce.