Harry Styles o nagich scenach w „My Policeman”

Kariera Harry’ego Stylesa nabrała tępa już dawno temu i do dziś go nie zwalnia. Tym razem zobaczymy gwiazdora w dwóch nowych filmach - „My Policeman” oraz "Don't Worry Darling". 

Reklama

W filmie "My Policeman" Harry Styles wcieli się w rolę mężczyzny, którego magazyn Variety opisuje jako „geja z lat pięćdziesiątych zmagającego się ze skomplikowaną miłością do kustosza muzeum i niezrozumiałym uczuciem do żony”.

Nowo upieczony aktor przyznaje, że największym wyzwaniem na planie były dla niego sceny, które musiał odgrywać nago.

- Czułem się bezbronny. Nigdy wcześniej nie całowałem się przed kamerą, dlatego czułem, że oddaję tam część siebie. Co prawda nie byłem nagi w „Don’t Worry Darling”, ale za to w „My Policeman” już tak. Jest tyłek. Nie sądzę, żeby „siusiak” kiedykolwiek miał być zaangażowany. Wynegocjowałem go tylko dla siebie – mówił Harry Styles w programie „The Howard Stern Show”.

Jak Harry Styles radzi sobie z nagością?

Ze względu na to, że akcja filmu odbywa się w latach 50-tych, produkcja będzie bazowała na nielegalnym wówczas homoseksualizmie i to on będzie stanowił tło zdarzeń. Harry Styles wyznał, że nagość w takich sytuacjach jest wyjątkowo delikatną sprawą. Jak sobie z nią radzić?

- Najważniejsze jest zaufanie i rozmowa z osobą, która jest w to zaangażowana. Drzemią w nas właśnie dwie istoty ludzkie, dlatego musimy reagować na to, jak się czują. Jeśli któraś z nich poczuje się nieswojo, rozmowa powinna wyglądać tak: „ Nieważne, czy to super rola czy nie, jeśli nie czujesz się dobrze, powiedz mi o tym i przestaniemy" – dodaje Harry Styles.

„My Policeman” – kiedy premiera?

Amazon Studios nie ogłosiło jeszcze daty premiery filmu "My Policeman", ale przewiduje się, że zostanie on udostępniony na Prime Video w 2022 roku. Kiedy dokładnie? Trudno powiedzieć. 

Być może minie jeszcze trochę czasu, zanim będziemy mogli zobaczyć na ekranie chemię między miłosnym trio. Na ten moment do sieci wpadło kilka zdjęć z planu filmowego "My Policeman".