Dziwna Barbie: Kolekcjonerska wersja lalki Barbie trafiła do przedsprzedaży

Jak zdążyła już wszystkich przekonać Greta Gerwig, życie w plastikowym świecie nie zawsze jest fantastyczne. Szczególnym tego przykładem jest postać oszpeconej „Dziwnej Barbie” granej przez Kate McKinnon. Być może to właśnie brak perfekcji lalki sprawił, że zyskała ona grono fanów na całym świecie, a firma Mattel postanowiła stworzyć jej prawdziwą wersję. "Dziwna Barbie" trafiła do przedsprzedaży.

Reklama

Kate McKinnon w roli Dziwnej Barbie / Kadr z filmu Barbie Kate McKinnon w roli Dziwnej Barbie / Kadr z filmu Barbie

Nowy model lalki Barbie: Ile kosztuje Dziwna Barbie?

Wykorzystując miliardowy sukces filmu "Barbie" Grety Gerwig, który w kinach można oglądać od 21 lipca 2023 roku, firma Mattel postanowiła wypuścić nowy model Barbie.

Nowa Barbie będzie wzorowana na postaci Kate Mckinnon, czyli „Dziwnej Barbie”. Lalka ta zyskała swój przydomek za sprawą oryginalnego wyglądu. Zeszpecona podczas dziecięcej zabawy, nigdy nie odzyskała swojego idealnego wizerunku. W filmie Barbie ta przedstawiona jest z obciętymi nierówno włosami i dziecięcymi malunkami na twarzy. Taka też będzie kolekcjonerska wersja, dopuszczona do sprzedaży.

Mattel wyposażył lalkę w strój inspirowany filmem, zginane w wielu kierunkach łokcie i kolekcjonerskie oparkowanie. "Dziwna Barbie" dostępna jest w przedsprzedaży na zamówienie, które można składać na stronie Internetowej firmy Mattel, w okresie 8 kwietnia – 18 sierpnia 2023 roku. Wysyłka lalek nastąpi najpóźniej do 31 maja 2024 roku.

Ile trzeba zapłacić za kolekcjonerską wersję "Dziwnej Barbie"? 50 dolarów.

Dziwna Barbie /  Mattel Dziwna Barbie / Mattel

Film Barbie: Ty też możesz być Kenough

"Dziwna Barbie" to nie jedyny przedmiot, jaki można zakupić po premierze filmu. Do sprzedaży trafiła także bluza Kena „I am Kenough” za 60 dolarów,  czapka z tym samym napisem za 30 dolarów i kubek w cenie 15 dolarów. Wszystko to, a także wiele innych dodatków - w tym Barbie Dreamhouse - można zakupić na stronie firmy Mattel