„Euforia 2” – premiera drugiego sezonu już na HBO

Pierwszy sezon „Euforii” zdecydowanie pobił rekordy popularności. Serial opowiadający o losach grupy nastolatków, którzy zmagają się z uzależnieniami, wykluczeniem społecznym i potęgą mediów społecznościowych, szybko podbił serca nawet najbardziej wymagających widzów. Czy można się temu dziwić? Raczej nie – niektórzy z pewnością ujrzeli w nim namiastkę swojego życia.

Reklama

Zapowiedź kontynuacji trzymała fanów w niepewności, a zwiastun "Euphorii 2" ... tylko zaognił sytuację.

- Gdy jesteśmy młodsi, świat wydaje się trwały. Ale gdy dorastamy, widzimy, że wszystko się zmienia. I tracimy ludzi, których kochamy - mówi serialowa Rue w zwiastunie  drugiego sezonu "Euforii".

Co jeszcze może się wydarzyć? Czasami mogliśmy odnieść wrażenie, że widzieliśmy już wszystko.

A jednak producenci postanowili nas zaskoczyć. Nowe wątki, nowi bohaterowie i nowe… miłości. I tym razem nie mamy na myśli Nate’a oraz Maddy – nową lubioną parą fanów serialu jest Fez i Lexi!

Euphoria 2 - Fex i Lexi / kadr z serialu Euphoria 2 - Fex i Lexi / kadr z serialu

Fez i Lexi, czyli nowa miłość w „Euforii”

Choć na temat uczucia rodzącego się pomiędzy Fezem i Lexi wiemy niewiele. Fani doszukują się w ich relacji „czegoś więcej”. Zdaniem widzów tak niecodzienne i zaskakujące zestawienie postaci może być genialnym punktem zwrotnym dla całej produkcji.

- Lexi będzie katalizatorem dla upadku Fezco’s – to moje przewidywania. Dowodem jest stanowisko babci Feza, która powiedziała w jednym z odcinków: „Nigdy się nie zakochuj. To jedyny instynkt, któremu nie możesz ufać” – snują teorię zagorzali fani.

Cóż, musimy przyznać, że teoria nie jest głupia, a prawdopodobieństwo romansu między Feza i Lexi jest spore. A co na to aktorzy?

 

W jednym z wywiadów Angus Cloud, czyli serialowy Fez, przyznał, że związek bohaterów może być niesamowitym wątkiem „Euforii”. Dla niego miłość pomiędzy dwojgiem ludzi pochodzących z dwóch tak różnych światów jest nie tylko interesująca, ale przede wszystkim trwała.

- Myślę, że Fez i Lexi pochodzą z bardzo różnych światów, a to jest w pewnym sensie bardzo atrakcyjne. Kiedy spotykasz kogoś z innego środowiska, kogoś kto ma inne doświadczenia i pogląd na świat, nie tylko interesujesz się tą osobą, jako kimś nowym, ale także jako kimś intrygującym – mówi Angus Cloud dla Entertainment Weekly.

A zatem – potencjalny związek Lexi i Feza jest możliwy. Czy będziemy mieli okazję przyglądać się temu, jak dwójka bohaterów powoli się do siebie zbliża? Pozostaje nam jedynie czekać – choć musimy przyznać – z wielką niecierpliwością!