Netflix zapowiada premierę"Emily w Paryżu 3."

Opowieść o paryskim życiu Emily, dotychczasowej mieszkanki bajkowego Chicago, już od pierwszego sezonu stała się hitem Netflixa. I nie chodzi tutaj wcale o niesamowitą estetykę, modę czy francuskie tradycje –Emily w Paryżu to lekka produkcja, która oderwała nas od realiów wszechobecnej pandemii. Teraz twórcy zapowiadają premierę trzeciego sezonu

Reklama

Finał drugiego sezonu „Emily w Paryżu” postawił w myślach fanów serialu wiele znaków zapytania. Czy Emily i Gabriel w końcu zostaną parą? I czy Amerykanka zdecyduje się na pozostanie w Paryżu?

Dwaj mężczyźni, dwie ścieżki kariery oraz miliony za i przeciw – wszystko wskazuje na to, że Darren Star – scenarzysta -  postanowił jeszcze mocniej podkręcić te wątki! 

Emily in Paris - sezon 2. / plakat serialu Emily in Paris - sezon 2. / plakat serialu

„Emily w Paryżu 3” - fabuła

Słowa Darrena Stara sugerują nam, że mamy na co czekać. Okazuje się, że przygody Emily w kolejnym sezonie mogą być zaskakujące, a niektóre decyzje głównej bohaterki  bolesne – i to nie tylko dla fanów.

- Emily została postawiona przed ważną decyzją. Ma powody ku temu, aby zdecydować się na jedną z opcji, które proponuje jej los, a naszym zadaniem jest zdecydowanie, którą z nich wybierze i dlatego zdecyduje tak, a nie inaczej. O tym będzie trzeci sezon. Kiedy mieszkasz w innym kraju, jednym z kluczowych pytań jest to, w którym miejscu jest twoje serce. Czy jest to miejsce, z którego pochodzisz, czy miejsce, w którym jesteś teraz? Emily będzie musiała się z tym zmierzyć – mówi Darren Star w rozmowie z ET Online.

Możemy się domyślać jednak, że Emily nie zrezygnuje ani z Paryża, ani z relacji z Alfiem - choć jej znajomość z Gabrielem jak zwykle namiesza. I tym razem namąci nie tylko w jej głowie, ale także na głowie! Skąd o tym wiemy? Spójrzcie tylko na zwiastun "Emily w Paryżu 3.", który właśnie pojawił się w sieci! 

„Emily w Paryżu 3” - obsada i premiera

Jak zapowiada Netflix, "Emily w Paryżu 3." zadebiutuje na platformie tuż przed świętami Bożego Narodzenia, bo już 21 grudnia 2022 roku

Na ekranie z pewnością nie zabraknie samej Lily Collins, Lucasa BravoLuciena Laviscounta. Na plan powrócili także: Philippine Leroy-Beaulieu, Ashley Park, Camille Razat, Samuel Arnold, Bruno Gouery i William Abadie. 

My już nie możemy się doczekać! A jak wam podoba się zapowiedź kolejnego sezonu "Emily w Paryżu"?