„Emily w Paryżu 2” już na Netflixie

Opowieść o paryskim życiu Emily, dotychczasowej mieszkanki bajkowego Chicago, już od pierwszego sezonu stała się hitem Netflixa. I nie chodzi tutaj wcale o niesamowitą estetykę, modę czy francuskie tradycje –Emily w Paryżu to lekka produkcja, która oderwała nas od realiów wszechobecnej pandemii. Po premierze drugiego sezonu serialu możemy się domyślać, że historia jeszcze nie dobiegła końca. Czy to oznacza, że przed nami premiera trzeciego sezonu "Emily w Paryżu"?

Reklama

Drugi sezon „Emily w Paryżu” pojawił się na Netflixie już 22 grudnia 2021. Od tej pory cały internet wrze na temat finału serialu. Fani czują się nienasyceni, a pytania, które pozostawia po sobie kontynuacja, stają się nie do zniesienia. Czy Emily i Gabriel w końcu zostaną parą? I czy Amerykanka zdecyduje się na pozostanie w Paryżu? Dwaj mężczyźni, dwie ścieżki kariery oraz miliony za i przeciw – wszystko wskazuje na to, że Darren Star – scenarzysta - nie skończył jeszcze tej historii. 

Emily in Paris - sezon 2. / plakat serialu Emily in Paris - sezon 2. / plakat serialu

„Emily w Paryżu 3” - czy powstanie? 

Słowa Darrena Stara sugerują nam, że mamy na co czekać. Okazuje się, że przygody Emily w kolejnym sezonie mogą być zaskakujące, a niektóre decyzje głównej bohaterki serialu „Emily w Paryżu” bolesne – i to nie tylko dla fanów.

- Emily została postawiona przed ważną decyzją. Ma powody ku temu, aby zdecydować się na jedną z opcji, które proponuje jej los, a naszym zadaniem jest zdecydowanie, którą z nich wybierze i dlatego zdecyduje tak, a nie inaczej. O tym będzie trzeci sezon. Kiedy mieszkasz w innym kraju, jednym z kluczowych pytań jest to, w którym miejscu jest twoje serce. Czy jest to miejsce, z którego pochodzisz, czy miejsce, w którym jesteś teraz? Emily będzie musiała się z tym zmierzyć – mówi Darren Star w rozmowie z ET Online.

Darren Star zapewnia więc, że powstanie trzeciego sezonu „Emily w Paryżu” to tylko kwestia czasu. Sama Lily Collins, która wciela się w rolę głównej bohaterki serialu, przyznaje, że nie potrafi powiedzieć, jaka decyzja jest bliższa sercu Emily.

- Bardzo chciałabym mieć możliwość zagrania w „Emily w Paryżu 3”. Sama nie znam jeszcze wyboru mojej bohaterki. Ciągle pytam. Jednak niezależnie od tego, którą drogę wybierze, jestem pewna, że kolejny sezon będzie pełen dramatów, mody, romansów oraz zabawy – mówi Lily Collins dla magazynu People.

„Emily w Paryżu 3” - kiedy premiera? 

Póki co Netflix nie potwierdził jeszcze oficjalnie planów, dotyczących produkcji kolejnej części „Emily w Paryżu”. Mimo wszystko tak ogromne zainteresowanie serialem było jednym z głównych powodów powstania drugiej części, a wszystko wskazuje na to, że w tym wypadku nie będzie inaczej.

Kiedy możemy spodziewać się „Emily w Paryżu 3”? Biorąc pod uwagę czas oczekiwania na drugi sezon, być może będziemy mogli cieszyć się kolejną częścią już pod koniec 2022 roku. Są to jednak tylko przypuszczenia - musimy czekać.

 

Jeśli jednak czujecie pewien niedosyt, producenci przygotowali dla fanów „Emily w Paryżu” dwie niespodzianki: pierwszą jest inspirowana serialem kolekcja kosmetyków Lancome, a drugą wielka wyprzedaż ciuchów, które nosiła sama Emily Cooper!

Naszym zdaniem rekompensata za cierpliwość jest naprawdę hojna!