„Emily w Paryżu 3” - ruszyły zdjęcia

Zaledwie kilka tygodni po premierze „Emily w Paryżu 2” Netflix zapowiedział plany powstania trzeciego sezonu. Dziś informacja ta jest już oficjalna, a sama Lily Collins przyznaje, że jej ekscytacja jest tak wielka jak sama wieża Eiffla!

Reklama

Właśnie teraz, w czerwcu 2022 roku, trzeci sezon „Emily w Paryżu” oficjalnie rozpoczął pracę na planie zdjęciowym. Niedawno Lily Collins zamieściła na Instagramie zdjęcie z Ashley Park na tle romantycznego Miasta Świateł.

- Ponownie zjednoczeni w Paryżu! Właśnie rozpoczynamy pracę nad 3. sezonem „Emily w Paryżu”! - czytamy na Instagramie Lily Collins.

Podobna zapowiedź pojawiła się oczywiście także na Instagramie Ashley Park.

- Ci Amerykanie znowu przemierzają Paryż yaaaayyy! - czytamy na Instagramie Ashley Park.

Tego samego dnia oficjalny Instagram „Emily w Paryżu” opublikował zajawkę z tzw. „pierwszego czytania na stole” nowych scenariuszy.

- Powrót do wspólnego stołu – i to nie nie jest spotkanie z klientem czy kolacja. Produkcja 3. sezonu „Emily w Paryżu” ruszyła właśnie teraz – czytamy na Instagramie „Emily w Paryżu”.

A zatem – Emily Cooper już wkrótce ponownie stanie się gościem na naszych Netflixach. Czego możemy się po niej spodziewać tym razem?

„Emily w Paryżu 3” - co się wydarzy? 

Twórca serialu i współproducent wykonawczy - Darren Star – już jakiś czas temu zdradził kilka malutkich informacji o tym, gdzie tym razem los zabierze Emily i jej przyjaciół - dosłownie i w przenośni. 

- Zawsze myślimy o tym, w jaki sposób ukazać Paryż. Oczywiście, pokazanie piękna Paryża nie jest trudne, ponieważ wygląda tak, gdziekolwiek spojrzysz, gdziekolwiek skierujesz kamerę. Zawsze będziemy chcieli, aby to historia kierowała lokalizacjami, ale tym razem zwiedzimy kilka naprawdę pięknych miejsc, innych niż stolica – mówił Darren Star dla Variety.

Co ciekawe, pojawiły się również plotki, że część trzeciego sezonu będzie kręcona nawet w Londynie, ale jak na razie informacje te nie zostały potwierdzone.

Sezon trzeci będzie dla Emily Cooper czasem na podjęcie ważnych życiowych decyzji. Finał drugiego sezonu pozostawił bohaterkę serialu trochę na rozdrożu - zarówno jeśli chodzi o jej karierę, jak i miłość.

Czy Emily przyjmie ofertę pracy Sylvie, czy wróci do Chicago? A może zostanie w Paryżu i spróbuje zacząć wszystko od nowa? Wiemy już, że decyzja została podjęta. Nie wiemy tylko jaka.

Darren Star zdradził, że ma już pomysł na to, w jakiej sytuacji postawić Emily. 

- Nie ma jednej słusznej decyzji. Nie ma jednej decyzji, która uszczęśliwiłaby wszystkich, albo która uszczęśliwiłaby nawet Emily. Nasza bohaterka stoi przed trudnymi wyborami, a pod koniec sezonu znajduje się w ich samym środku - powiedział Darren Star, podczas wywiadu z Glamour UK.

No i oczywiście wszyscy zadają sobie pytanie: „Co z Alfiem?”. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas sporo emocji w związku z tym związkiem.

 

„Emily w Paryżu 3”: Czy Emily będzie z Alfiem?

Pod koniec 2. sezonu Alfie dzieli się z Emily swoimi uczuciami. Chce zrobić odważny krok w stronę przyszłości ich związku, ale nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, że jego ukochana jest uwikłana w miłosny trójkąt.

Kiedy Emily dowiaduje się, że Gabriel i Camille są znowu razem, jej plany legły w gruzach. Darren Star uważa jednak, że może to wcale nie był cios - a raczej przeznaczenie.

- Uważam, że drzwi dla Alfiego i Emily są wciąż otwarte – mówił Darren Star dla Glamour UK.

„Emily w Paryżu 3” - kiedy premiera?

Planowana data premiery „Emily w Paryżu 3” nie jest jeszcze co znana. Przewiduje się jednak, że prawdopodobnie serial pojawi się na początku 2023 roku. Co więcej, produkcja zapowiedziała już także powstanie czwartego sezonu!