Nowości Netflix na wrzesień 2022. „Dziennik Żigolo”

Od jakiegoś czasu pojawia się coraz więcej negatywnych głosów skierowanych w stronę Netflixa. Subskrybenci narzekają na to, że wszystkie produkcje dostępne na platformie wydają się dosłownie takie same. Tym razem jednak z pewnością będą zaskoczeni, bo nowy serial - "Dziennik Żigolo” – z pewnością nie należy do typowych.

Reklama

Pierwszy sezon "Dziennika Żigolo" pojawił się na Netflixie w formie dziesięciu 50-minutowych odcinków i w mgnieniu oka stał się ogromnym hitem! Twórcą serialu  jest Sebastian Ortega, znany m.in. z takich produkcji, jak „Anioł”, „Osadzony” czy „Lalola”.

Serial został określony jako hiszpański thriller erotyczny, choć zdaniem recenzentów, można wrzucić go również w szufladkę kryminału, dramatu oraz romansu. Z pewnością jednak nie jest to kolejny serialowy tasiemiec. O czym opowiada?

„Dziennik Żigolo” – o czym jest serial?

„Dziennik Żigolo” opowiada historię Emanuela - przystojnego mężczyzny, który wygląda na zwykłego pracownika galerii sztuki. Okazuje się jednak, że Emanuel prowadzi podwójne życie i w rzeczywistości jest żigolakiem, czyli mężczyzną do towarzystwa zarządzanym przez zawsze wyrachowaną panią Mino.

I choć początkowo jego plany „biznesowe” idą jak po maśle, wszystko zaczyna się zmieniać, gdy spotyka Anę. Ta pozornie zwykła kobieta zmienia życie Emanuela na dobre, a wszystko przez złamanie najważniejszej zasady pracy żigolaka: nigdy się nie zakochać.

 

„Dziennik Żigolo” – obsada

Obsada "Dziennika Żigolo" z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom hiszpańskich produkcji. W  serialu zobaczymy m.in. Jesúsa Castro, Victorię White, Fabiola Campomanesa, Francisco Denisa, Begoña Narváez, Eugenię Tobal, Alosiana Vivancosa, Adriana Barraza, Nacho Gadano czy Diego Alfonso.

Musimy przyznać, że fabuła serialu brzmi intrygująco.... Dajcie znać, co wy o tym myślicie!