Disney + w Polsce - cena subskrypcji 

Po ponad dwóch latach bardzo niecierpliwych oczekiwań w końcu nadeszła godzina zero – platforma Disney + wystartuje w Polsce już 14 czerwca 2022 roku. I jak na wielki start przystało, wraz z premierą pojawią się subskrypcyjne promocje. Jakie?

Reklama

Standardowa oferta Disney + obejmuje subskrypcję miesięczną o wartości 28,99 złotych. Możemy także zdecydować się na płatność „z góry” za cały rok. Koszty takiej oferty to 289,90 zł. Z okazji premiery platforma zdecydowała się jednak na nawiązanie kilku współprac, dzięki którym koszty te będą o wiele niższe.

Disney + w Polsce - Premierowa promocja 

Pierwszą promocję wprowadza sama platforma Disney+. Z okazji premiery cena rocznego pakietu streamingu zmniejszy się do 229,90 zł – a zatem dostajemy cztery miesiące za darmo!

Aby z niej skorzystać, będziemy musieli zarejestrować się na stronie streamingu najpóźniej 26 czerwca 2022 roku, a następnie wybrać zakładkę „subskrypcje” i wybrać tę, która nas interesuje. Co więcej, działania w tej sprawie możemy podjąć już teraz. Wówczas 14 czerwca na naszej poczcie pojawi się mail z linkiem do promocji.

Disney+ - zniżki na start 

Disney+, podobnie jak HBO Max i Netflix, przewiduje także promocje z rejestracją poprzez operatora. Oto lista dostępnych zniżek:

  • Polsat Box – pakiet telewizji razem z Disney+ za 35 zł miesięcznie oraz od 100 zł miesięcznie przypakiecie L oraz pakietach dodatkowych i abonamentowych.
  • Plus – Disney + za darmo przez rok w każdym abonamencie głosowym oraz internetowym
  • Netia – Disney + za darmo w ofertach szybkiego, stacjonarnego dostępu do internetu i przy pakietach TV oraz bez opłat aż przez 2 lata za połączenie 3 usług abonamentowych.
  • Polsat Box Go - Polsat Box Go Premium z Disney+ w promocyjnej cenie 50 zł za miesiąc

 

 

Disney + Jakie filmy pojawią się na platformie?

Jak zapowiadają twórcy Disney +, subskrybenci platformy będą mogli zagłębić się w historię początków disneyowiskich produkcji. Pojawią się takie bajki, jak "Królewna Śnieżka", "Bernard i Bianka" czy "Kopciuszek". Nie zabraknie także nowych filmów, np. „Cruella” oraz „Nasze Magiczne Encanto”.


Oprócz tego serwis zaproponuje najróżniejsze produkcje studia Pixar, National Geographic czy Star.