Dawid Podsiadło - premiera nowego singla 

I w końcu nadszedł ten dzień – Dawid Podsiadło oficjalnie ogłasza premierę nowej płyty i zupełnie nowej trasy koncertowej.Postprodukcja” tournée ruszy już jesienią 2022, ale czy znajdzie się w niej godny zastępca hitowego singla „Małomiasteczkowy”?

Reklama

- Może dzisiaj, w ramach walki z przeciąganiem budowania napięcia, powiem od razu konkretne rzeczy, takie na maksa hardkory jeden po drugim. Po każdym proszę brać fajny oddech i takie robić może okrzyki, czy chociaż pomruki, zachwytu – napisał Dawid Podsiadło na swoich mediach społecznościowych.

I trudno się z nim nie zgodzić – to naprawdę są „hardkory”!

Już z piątku na sobotę, po północy 25 czerwca 2022 roku do sieci trafi zupełnie nowy singiel „Post”, który mogliśmy już usłyszeć podczas niedawnej trasy koncertowej wokalisty, a to – prostą drogą po raz kolejny zaprowadzi jego fanów na największe hale widowiskowe w Polsce, bo właśnie na nich będziemy mogli usłyszeć na żywo zupełnie nowy album „Postprodukcja”!

- W piątek o północy premiera singla. Pierwszego z WIELU. Tytuł singla to POST. Niemożliwe? A jednak! No ale jak singiel, to chyba jakaś płyta, tak? Oczywiście, że tak. Jesienią. Cała płyta. Mówiłem, że dzisiaj konkrety hardkory. A to nie koniec… No jak płyta to chyba jakaś trasa, czy źle mówię? Wiadomo, że dobrze i jesienią będzie też trasa. Od nazwy pierwszego singla nazywa się POSTprodukcja. Zagramy tam premierowo cały nowy album. Uf. Mówiłem, że dużo. Ostrzegałem – zapowiada Dawid Podsiadło na Facebooku.

A zatem szykuje się kolejna wielka trasa! Kiedy będziemy mogli zdobyć bilety?

 

Dawid Podsiadło - trasa koncertowa Postprodukcja / materiały prasowe Dawid Podsiadło - trasa koncertowa Postprodukcja / materiały prasowe

Trasa koncertowa „Postprodukcja” Dawid Podsiadło - bilety

Sprzedaż biletów na „Postprodukcja” tournée Dawida Podsiadło rusza w przedsprzedaży w środę, tj. 23 czerwca 2022.

- Bilety wylądują przedsprzedaży od jutra o 12:00 dla użytkowników Allegro Smart. W czwartek od 12:00 każdy będzie mógł zapolować na bilety z pierwszej puli, która jest ograniczona. A w piątek, razem z NOWYM SINGLEM oddamy w Wasze ręce ostatnie wejściówki. W samo południe – informował Dawid Podsiadło na swoim Instagramie we wtorek.

W jakich miastach pojawi się Dawid Podsiadło z albumem „Postprodukcja”? Plan trasy wygląda następująco:

30.10 - Szczecin, Netto Arena
5.11 - Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
7.11 - Wrocław, Hala Stulecia
10.11 - Kraków, Tauron Arena
12.11 - Katowice, MCK
24.11 - Łódź, Atlas Arena
30.11 - Poznań, MTP
6, 7.12 - Warszawa, COS Torwar.

Dawid Podsiadło pojawi się także podczas tegorocznego Opener Festival, dokładnie 2 lipca 2022. Będziecie?