Dawid Podsiadło zarobił 10 mln złotych w 2 minuty

Zaledwie kilka dni temu ogłaszaliśmy premierę nowej płyty Dawida Podsiadło„Lata Dwudzieste” – i chyba nikt nie jest zdziwiony, że już teraz można uznać ją za wielki sukces. A jednak to, co wydarzyło się w dniu sprzedaży biletów na jego koncert w Warszawie, z pewnością przekroczyło wszelkie oczekiwania.

Reklama

Dawid Podsiadło to polski król stadionów – tak można było mówić o nim jeszcze w tamtym roku, ale teraz chyba bardziej pasowałoby „alfa i omega stadionów”.

24 października 2022 nastąpiło oficjalne rozpoczęcie sprzedaży biletów na koncert Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym w sierpniu 2023 roku. Z puli 80 tysięcy wejściówek nie było już nic po zaledwie dwóch minutach od startu!

Za  jeden bilet musieliśmy zapłacić od 119 do 600 złotych (w strefie VIP). Oznacza to, że Dawid Podsiadło zarobił w zaledwie dwie minuty 10 milionów złotych. Niezły wynik, prawda? Ale to nie wszystko.

Dawid Podsiadło pokonał Eda Sheerana?

Jak twierdzą przedstawiciele Stadionu Narodowego, Dawid Podsiadło pobił prawdziwy rekord. Tak wielkiego zainteresowania koncertem nie było nawet wtedy, kiedy na scenie miał wystąpić Ed Sheeran!

- Jest to jedno z najszybciej sprzedanych wydarzeń organizowanych na PGE Narodowym. Ogromną dumą napawa nas fakt, iż zaplanowane na przyszły rok wydarzenie ma być największym koncertem w historii zarówno Dawida Podsiadło, jak i PGE Narodowego. Specjalnie przygotowana, okrągła scena umiejscowiona na środku płyty, pozwoli na uczestnictwo w wydarzeniu rekordowej liczbie 80 tys. osób – takiej frekwencji na PGE Narodowym nie miał nawet Ed Sheeran - – mówi dla „Super Eksperssu” rzeczniczka prasowa PGE Narodowy, Małgorzata Bajer.

Poza tym warto dodać tylko, że do piątku Dawida Podsiadło możemy spotkać na Times Square w  Nowym Jorku

A więcej o nowej płycie Dawida Podsiadło i nadchodzących koncertach przeczytacie w tekście: Dawid Podsiadło i nowa płyta "Lata Dwudzieste" - wszystko, co warto wiedzieć o premierze i koncertach?