„Bridget Jones 4.” - co wiemy?

Drogi pamiętniku, czy to możliwe, że nasza ulubiona komedia romantyczna właśnie powraca na wielki ekran? Wszystko wskazuje na to, że tak! Według „The Sun” właśnie trwają rozmowy nad powstaniem czwartej już części „Dziennika Bridget Jones” – choć tym razem możemy poznać naszą ulubioną blondynkę z nieco innej perspektywy.

Reklama

Najbardziej popularna brytyjska singielka - Bridget Jones - prawdopodobnie powróci na ekrany jako... matka! W nowym filmie, napisanym wspólnie z Helen Fielding, Renée Zellweger ponownie wcieli się w swoją kultową rolę sprzed lat, aby opowiedzieć nam, jak to jest, gdy najbardziej pechowa kobieta na świecie będzie musiała stawić czoła trudnym obliczom macierzyństwa.

- W ciągu ostatnich kilku dekad było niewiele bardziej udanych czy bardziej popularnych rom-comów niż Bridget Jones. Wszyscy jednak myśleli, że będziemy musieli pożegnać się z nią na zawsze. Mimo to producenci zdają sobie sprawę z tego, jak ogromną ekscytację na rynku wzbudziłaby kolejna część. Wydaje się, właśnie nadszedł właściwy czas, aby opowiedzieć nową historię. To brytyjski klasyk – mówi anonimowe źródło „The Sun”.

Tak, musimy się zgodzić, że „Dziennik Bridget Jones” to jest klasyk – ale czy pogodzimy się z tym, że niektórych aktorów z obsady mogłoby zabraknąć?

Czwarta część „Dziennika Bridget Jones” – obsada

Trudno dziś powiedzieć, kto wystąpi w domniemanej kontynuacji „Bridget Jones”. Anonimowe źródło „The Sun” zapewnia jednak, że na planie pojawi się wielu aktorów, których zdążyliśmy już świetnie poznać w poprzednich częściach.

Wiadomo jedynie, że rozmowy z Renée Zellweger trwają – choć łatwo domyślić się efektu. Aktorka wielokrotnie powtarzała, że chętnie wcieliłaby się w Bridget Jones ponownie.

- Kocham ją. Myślę, że to naprawdę rzadkie móc śledzić postać przez różne etapy jej życia. I to w taki sposób, że w końcu staje się nam bliska, ponieważ przypomina o naszych doświadczeniach życiowych z tamtych czasów – mówiła Renée Zellweger w „The Jess Cagle Show” .

„Dziennik Bridget Jones 4”- kiedy premiera? 

Jak widzicie, informacje dotyczące kontynuacji „Dziennika Bridget Jones” są raczej nikłe. Jak na razie nie było nawet oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Mimo to „The Sun” twierdzi, że zdjęcia do filmu ruszą jeszcze w 2022 roku.

I oby, bo my  nie możemy się już doczekać!