„Bridgertonowie 3”: Ruby Stokes odchodzi z obsady 

Serial „Bridgertonowie" już od pierwszego sezonu budził wiele emocji. Niekwestionowany hit Netflixa bił rekordy popularności, a jego fani z wytęsknieniem czekają na kolejną odsłonę przygód słynnego rodzeństwa. 

Reklama

Jak donoszą zagraniczne media, "Bridgrtonowie" powrócą – ale z pewną luką. Francesca Bridgerton już nigdy nie będzie taka sama.

Ruby Stokes, serialowa Francesca Bridgerton, oficjalnie odchodzi z obsady „Bridgertonów". Powód? Dosyć prosty. Aktorka nigdy nie należała do stałej obsady serialu, dlatego zdecydowała się na angaż w zupełnie nowej produkcji -  „Lockwood & Co.”. Szczegóły jednak nie zostały podane.

Ale – czy to oznacza, że w alfabecie rodzeństwa Bridgertonów zabraknie litery „F”? Nic bardziej mylnego. Rola Franceski została już przydzielona nowej aktorce.

„Bridgertonowie 3” - nowa Francesca 

26-letnia Hannah Dodd, czyli nowa Francesca Bridgerton,  nie jest przypadkowym nazwiskiem. Aktorka miała okazję pokazać swoje możliwości aktorskie w „Anatomii Skandalu” czy „Enoli Holmes 2”. Tym razem jednak rola jest zupełnie inna - zagra dziewczynkę.

Co prawda do tej pory postać Franceski Bridgerton była dosyć epizodyczna, ale być może kolejne sezony nas zaskoczą? Tego nie wiemy, a producenci „Bridgertonów” trzymają swoich fanów w niepewności. 

 

„Bridgertonowie 3” – kiedy premiera?

Musimy przyznać, że tajemnica kolejnych sezonów „Bridgertonów” coraz bardziej wzbudza naszą ciekawość, tym bardziej że producentka wykonawcza – Shonda Rhimes – przekazała bardzo pocieszającą informację:

- Już pracujemy nad trzecim sezonem „Bridgertonów”, więc odstępy między kolejnymi odsłonami mogą być krótsze – powiedziała Shonda Rhimes dla PopBuzz.

Póki co jednak data premiery kolejnych sezonów „Bridgertonowie” wciąż jest nieznana.