Karolina Szymczak na planie hollywoodzkiej produkcji „Babylon”

Karolina Szymczak – aktorka i żona Piotra Adamczyka – pochwaliła się, że jest jedną z gwiazd głośnego filmu Damiena Chazelle’a „Babylon”. Na planie produkcji spotkała wiele topowych gwiazd Hollywood, choć w pamięci pozostał jej przede wszystkim Bard Pitt.

Reklama

Podczas wywiadu w „Dzień Dobry TVN” Karolina Szymczak miała okazję opowiedzieć, jak to się stało, że trafiła na plan „Babylon”.

Podobno aktorka już dwa lata temu wzięła udział w castingu, który – swoją drogą – wcale nie był łatwy, bo musiała w nim mówić po... węgiersku! Dopiero rok później usłyszała w telefonie, że produkcja jest zainteresowana współpracą. Na wieść o tym wpadła w euforię.

I trudno jej się dziwić, bo angaż w filmie oznaczał grę u boku samego Brada Pitta!

 

Brad Pitt jest zachwycony żoną Piotra Adamczyka?

- Zaskoczył mnie tym, że na samym początku, kiedy mieliśmy się sobie przedstawić, był wyraźnie nieśmiały. Bardzo się speszył. Wydaje mi się, że on po prostu taki jest – opowiadała Karolina Szymczak w rozmowie w „Dzień Dobry TVN”.

Z dnia na dzień było jednak coraz lepiej, choć – jak wspomina Karolina Szymczak – nie spodziewała się, że tak doskonały aktor doceni jej grę.

- Rzeczywiście, miałam wtedy bardzo wyczerpującą scenę. Dostałam po niej brawa od ekipy. Brad Pitt podszedł do mnie i powiedział, że jest w ogromnym szoku, ponieważ pracuje 33 lata w tym zawodzie i dawno nie widział takiego performance’u – dodaje Karolina Szymczak.

Czy Piotr Adamczyk ma powody do zazdrości? Karolina Szymczak wyznała z przymrużeniem oka, że jeśli miałaby go dla kogoś zostawić, to może być to tylko Brad Pitt.

 

Karolina Szymczak - kim jest żona Piotra Adamczyka?

Karolina Szymczak – jak wspomnieliśmy wcześniej – jest żoną Piotra Adamczyka, co utrudniało jej rozwinięcie kariery aktorskiej na terenie Polski. Jak twierdzi, „w Stanach Zjednoczonych jest inaczej”.

Jak do tej pory mogliśmy ją jednak zobaczyć w kilku polskich produkcjach. Były to m.in. filmy: „Polityka” Patryka Vegi czy „Gwiazdy” Jana Kidawy-Błońskiego. Zagrała także epizodyczną rolę Alcmene w „Herculesie” Bretta Ratnera.

Aktorka ceni sobie prywatność. Na jej kontach w social mediach możemy zobaczyć przede wszystkim relacje z jej życia zawodowego jako modelki oraz aktorki, oraz posty związane z działalnością na rzecz walki z endometriozą.

- Wspieram kobiety, które chorują na endometriozę. Dostaję wiadomości od kobiet, nawet kilkunaście dziennie, z różnymi pytaniami na ten temat. Sama się z tym mierzę. To nieuleczalna choroba, więc kobiety, które na nią cierpią, będą się z tym zmagać już przez całe życie – powiedziała Karolina Szymczak w „Dzień Dobry TVN”.

„Babylon” – kiedy premiera? 

Światowa premiera filmu „Babylon” została zaplanowana na 25 grudnia 2022 roku, a pierwszy zwiastun już zdążył zrobić w sieci wielką furorę! Premiera filmu w Polsce planowana jest na 20 stycznia 2023 roku.