"Bilet do raju" - mistrzowski duet Julia Roberts i George Clooney 

Julia Roberts i George Clooney znają się doskonale. Ich wspólne aktorskie popisy mogliśmy oglądać do tej pory m.in. w „Ocean’s Eleven” czy „Money Monster”. Teraz filmowa pora ponownie spotka się na ekranach kin, by zagrać w komedii romantycznej „Bilet do raju”.

Reklama

Szczegóły długo wyczekiwanej produkcji, fabuła, a także informacje o premierze znajdziecie w naszych tekście „Bilet do raju” – wszystko, co powinniście wiedzieć o najlepszej komedii romantycznej sezonu!

Dziś jednak chcemy zdradzić Wam kilka szczegółów zza kulis „Biletu do raju”. Julia Roberts i George Clooney podkreślają bowiem, że podczas kręcenia „Ticket do Paradise” pracowało im się doskonale, a rodziny aktorów nawiązały bardzo przyjacielskie relacje.

Julia Roberts i George Clooney w filmie Julia Roberts i George Clooney w filmie

 

 "Bilet do raju" - jak George Clooney i jego rodzina uratowali Julię Roberts? 

Co ciekawe para w trakcie kręcenia scen w Australii była poddana kwarantannie. George Clooney postanowił wynająć dom, w którym na okres izolacji zamieszkał wraz z żoną Amal Clooney i bliźniakami. Tymczasem Julia Robert mieszkała w domu nieopodal, jednak jej rodzina musiała wrócić do Stanów Zjednoczonych.

 - Zamieszkaliśmy na Hamilton Island, z tymi wszystkimi dzikimi ptakami, a Julia miała dom tuż obok nas – wspominał George Clooney. – Wychodziłem wczesnym rankiem i mówiłem „Kwa-kwa”, a Julia wychodziła i mówiła „Kwa-kwa”. Potem przynosiliśmy jej filiżankę kawy. Dla moich dzieci Julia stała się ciocią Juju – dodawał gwiazdor.

Julia Roberts, George Clooney i Amal Clooney na premierze flmu Julia Roberts, George Clooney i Amal Clooney na premierze flmu

- Byliśmy zamknięci w jakieś bańce. Czułam się samotna i zdesperowana. Nigdy nie byłam tak długo z dala od mojej rodziny. Nie pamiętam, czy spędziłam aż tak wiele czasu sama, odkąd skończyłam 25 lat – komentowała australijską kwarantannę Julia Roberts, dodając, że rodzina George’a Clooneya pomogła przetrwać jej trudny moment.

 

Julia Roberts i George Clooney - scena pocałunku 

Julia Roberts i George Clooney znają się od dawna, zarówno prywatnie, jak i zawodowo, ale „Bilet do raju” to ich pierwsza wspólna komedia romantyczna. Choć aktorska para podkreśla, że podczas kręcenia filmu była między nimi chemia, George Clooney i Julia Roberts żartują, że nakręcenie sceny pocałunku bez wybuchów śmiechu zajęło im 80 ujęć!

- Nakręciliśmy 79 ujęć śmiechu, a potem jedno ujęcie pocałunku – podsumowywała pracę na planie „Bilet do raju” Julia Roberts.

P.S. Premiera filmu "Bilet do raju" planowana jest w Polsce na 30 września 2022 roku.