"Bilet do Raju": Julia Roberts i George Clooney w komedii romantycznej

„Bilet do Raju” - nowa komedia romantyczna z Georgem Clooneyem i Julią Roberts - budzi ogromne nadzieje wśród fanów romcom. Historia rozwiedzionego małżeństwa, które wyjeżdża na Bali tylko po to, by przerwać ślub swojej córki, brzmi, jak scenariusz naprawdę dobrego filmu. Nie mówiąc już o samym reżyserze – OI Parkerze – który jest także twórcą kultowego już „Mamma mia!”.

Reklama

Jeśli do tego wszystkiego dodamy fakt, że główne role grają tu Julia Roberts i George Clooney, jest szansa na duży kinowy przebój! 

Julia Roberts wraca do komedii romantycznych 

Warto podkreślić, że dla Julii Roberts film "Bilet do Raju" to wielki powrót do grania w komediach romantycznych. Aktorka od lat rezygnowała z roli w tego typu produkcjach. Teraz jednak zdecydowała się powiedzieć: "TAK". Dlaczego podjęła taką decyzję? 

- Gdybym przeczytała jakikolwiek scenariusz na poziomie „Notting Hill” lub „Mój chłopak się żeni”, nie wahałabym się ani sekundy – mówi Julia Roberts dla The New York Times.

 

Aktorka wyznała w wywiadzie, że według niej w ciągu ostatnich 20 lat scenariusze komedii romantycznych na wysokim poziomie praktycznie nie istniały. By zaangażować się w pracę na planie "Bilet do Raju" skusił ją również udział George'a Clooneya, z którym zna się od lat! 

"Bilet do Raju" - straszni rozwodnicy w jednym samolocie 

 

- Myślę, że ten film jest tak zabawny, a szczególnie George jest tak zabawny, że to może być aż straszne.  Tego jest aż za dużo! Reklama „Biletu do Raju” powinna brzmieć: „To prawdopodobnie będzie straszne” – śmieje się Julia Roberts w rozmowie Variety.

Podobnego zdania jest także George Clooney.

- Julia i ja jesteśmy dla siebie złośliwi w najbardziej zabawny sposób, jaki można sobie wyobrazić. To było wspaniałe doświadczenie, jak ponowne wejście do piaskownicy. Minęło sporo czasu, odkąd ostatnio graliśmy razem – twierdzi George Clooney w rozmowie z Deadline.

Przypomnijmy, że aktorzy spotkali się już na planie „Ocean's Eleven: Ryzykowna gra” z 2001 roku, „Ocean's Twelve:Dogrywka” z 2004 roku i „Zakładnik z Wall Street” z 2016 roku.

 

„Bilet do raju” – premiera i zwiastun

Premiera filmu „Bilet do Raju” została zaplanowana na 9 września 2022 roku. Do sieci trafił już pierwszy zwiastun, który – co tu wiele mówić – jest genialny! Zresztą sami zobaczcie: