„And Just Like That…” Co się stanie z Samanthą Jones?

„And Just Like That…” to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Brak Samanthy Jones, w którą wcieliła się przed laty Kim Cattrall, bardzo zaniepokoił fanów. W internecie pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat dalszych losów serialowej Samanthy. Jedni zakładali, że wyprowadziła się z Nowego Jorku, drudzy byli przekonani, że wielka nowojorska przyjaźń przeżywa kryzys. Niektórzy fani serialu „Seks w wielki mieście” postawili nawet diagnozę śmierci - kierując się chorobą, z którą bohaterka borykała się w 6. sezonie. Co się zatem stanie z Samanthą Jones w „And Just Like That…”?

Reklama

Jak wyjawia Daily Mail, Samantha zostanie wysłana do… Londynu.

- Umieszczenie Samanthy w Los Angeles nie wchodziło w grę, ponieważ zrobiliśmy to w pierwszym filmie. Londyn wydał nam się więc najlepszą opcją. To idealny sposób na to, by utrzymać ją przy życiu i jednocześnie wyjaśnić nieobecność – ujawnia anonimowe źródło Daily Mail.

Okazuje się jednak, że szansa na pojawienie się Kim Cattrall w nowej części „Seksu w Wielkim Mieście” wciąż istnieje. Jeśli wierzyć plotkom, Carrie Bradshaw bardzo odczuje nieobecność jednej z przyjaciółek.

- Nieobecność Samanthy jest mocno odczuwalna już od pierwszych scen filmu. Widzowie dowiedzą się, że Samantha i Carrie pokłóciły się o pracę i przestały ze sobą rozmawiać. Ta sytuacja skutecznie zniszczy ich relację. Ale akcja zacznie się rozwijać, a wraz z nią pojawi się tęsknota. Carrie będzie chciała odzyskać przyjaciółkę – podaje źródło Daily Mail.

Czy Kim Cattrall wróci do Czy Kim Cattrall wróci do

 

Konflikt Kim Cattrall i Sarah Jessicy Parker

Wysłanie Samanthy do Londynu miało stać się furtką do poprowadzenia dalszej narracji potencjalnych sequeli.

- Wszyscy na planie tęsknią za Kim Cattrall. I mamy nadzieję, że do nas wróci. Drzwi na pewno się przed nią nie zamkną – potwierdza źródło.

Mimo to, plotki na temat konfliktu Kim Cattrall z Sarah Jessicą Parker od wielu lat krążą w świecie show-biznesu.

W wywiadzie w 2017 roku aktorka wcielająca się w Samanthę Jones wykluczyła powrót do „Seksu w Wielkim Mieście”.

- Nie chodzi o pieniądze, ani o więcej scen. Chodzi o jasną i mocną decyzję, dotyczącą pewnego rozdziału w moim życiu. Czas na coś nowego – mówiła Kim Cattrall.

 

"I tak po prostu" - kiedy premiera?

Tymczasem w sieci pojawił się oficjalny zwiastun "And Just Like That...". HBO planuje premierę na 9 grudnia 2021 roku.