AND JUST LIKE THAT... 2: Czy Samantha Jones pojawi się w serialu? 

Jakie uczucia szarpały widzami, gdy ogłoszono prace nad produkcją „And Just Like That...”? Różne. Jedni byli podekscytowani, drudzy – wręcz przeciwnie – rozczarowani. Zdaniem tych drugich teamSeksu w Wielkim Mieście” bez Samanthy Jones nie ma racji bytu. 

Reklama

Skrajne uczucia pozostają z fanami „Seksu w Wielkim Mieście” aż do dziś, tuż po tym jak pojawiły się spekulacje na temat powstania  drugiego sezonu „And Just Like That…”. Wielu z nich wciąż ma nadzieję na to, że Kim Cattrall zdecyduje się na powrót do serialu. Wszystko wskazuje jednak na to, że decyzja aktorki pozostanie niezmienna. Serialowa Samantha Jones nie widzi możliwości powrotu.

- Nie. Po stokroć nie. Wielką mądrością jest wiedzieć, kiedy powiedzieć dość. Nie chcę też rezygnować z tego, czym był dla mnie ten serial w przeszłości. Droga naprzód wydawała się jasna – mówiła Kim Cattrall w rozmowie dla Variety.

Kim Cattrall krytykuje serial "Seks w wielkim mieście"  

Kiedy w 2017 roku zaproponowano aktorce rolę w trzecim filmie z serii „Seks w Wielkim Mieście” stwierdziła, że dalsze losy bohaterek zmierzają w złym kierunku. Mówiła o tym otwarcie i bez skrupułów. Od tej pory producenci nie zaproponowali jej kolejnej roli.

- Wyraziłam swoje zdanie w sprawie potencjalnego trzeciego filmu. Nigdy później nie poproszono mnie o udział w kontynuacji „Seksu w Wielkim Mieście” – wyznała Kim Cattrall.

Podobno Kim Cattrall dowiedziała się o produkcji „And Just Like That…” podobnie jak my – z mediów.

 

Głos w tej sprawie zabrał także scenarzysta i reżyser serialu – Michael Patrick King.

- Nigdy nie miałem nadziei na to, że Kim Cattrall powróci. Jej wcześniejsze komentarze mówiły same za siebie. Bierzesz ludzi na słowo. Nie mam realistycznych oczekiwań co do tego, że Samantha Jones znowu pojawi się w serialu – mówił Michael Patrick King.

I wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście tak jest. Kim Cattrall nie ma zamiaru ponownie ubrać wysokich szpilek Samanthy Jones.

- Wyobrażasz sobie powrót do pracy po dwudziestu pięciu latach? A praca wcale nie stała się łatwiejsza. Jest nawet bardziej skomplikowana ze względu na to, że trudno czynić postępy w kierowaniu swoim bohaterem. Albo coś rośnie, albo umiera – dodała Kim Cattrall.

I tak Kim Cattrall pozostaje nieugięta, podobnie jak produkcja, a Samantha Jones będzie dla fanów jedynie wspomnieniem z przeszłości.