Czy Amber Heard zagra w „Aquaman 2”?

Proces pomiędzy Amber Heard a Johnnym Deppem bardzo wpłynął na wizerunek obu aktorów, a co za tym idzie rozwój ich kariery. Jedną z najgłośniejszych reakcji miało być wyrzucenie aktorki z obsady filmu „Aquaman 2”. Okazuje się jednak, że prawda leży po zupełnie innej stronie. 

Reklama

Początkowo spekulowano, że aktorka być może rzeczywiście pojawi się w filmie, ale będziemy mogli zobaczyć ją na ekranie maksymalnie przez 10 minut. Inne źródła podawały, że wątek aktorki zostanie całkowicie wycięty.

Jak podaje hiszpańskie czasopismo „Marca”, Amber Heard jednak zagra w „Aquaman 2” i – co więcej – jej rola będzie znacznie bardziej obszerna niż dotychczas. Studio Warner Bros zwiększyło obecność aktorki na ekranie do 20 minut.

- Młyn plotek funkcjonuje tak jak zawsze – niedokładnie, niewrażliwie i szalenie – powiedział rzecznik Amber Heard dla Variety.

Warto nadmienić, że Amber Heard zagrała wcześniej kluczową rolę w pierwszej części „Aquaman”, a także wystąpiła w „Lidze Sprawiedliwości” . Usunięcie jej roli Mary mogłoby okazać się zatem sporym ciosem dla całej produkcji.

 

„Aquaman 2” – kiedy premiera?

Już 9 marca 2022 studio Warner Bros ogłosiło spore opóźnienie w swoim kalendarzu premier. Nie ominęło to także drugiej części „Aquamana”, czyli „Aquaman i Zaginione Królestwo”. Okazuje się, że film trafi do kin trzy miesiące później niż przewidywano.

Początkowa data premiery obejmowała grudzień 2022, jednak ze względu na ogromne wzywanie, jakim okazało się opracowanie efektów specjalnych, film trafi do kin dopiero 17 marca 2023 roku.