83-letni Al Pacino wkrótce zostanie ojcem 

Al Pacino ma już trójkę dzieci – córki Julie Marie (33 l.) i Olivię (22 l.) oraz syna Antona Jamesa (22 l.). Teraz jednak 83-letni aktor spodziewa się czwartego dziecka z 29-letnią partnerką — Noor Alfallah. 

Reklama

Al Pacino spełnia się nie tylko na wielkim ekranie. Jak sam wskazał w wywiadzie dla magazynu New York w 2014 roku, posiadanie dziecka ma dla niego ogromne znaczenie. Aktor odnajduje się w tej niezwykłej roli. Przyznał, że jego własne dzieciństwo i fakt, że ojciec opuścił go, gdy miał dwa lata, ukształtowały jego podejście do ojcostwa.

- Posiadanie dzieci bardzo mi pomogło. Świadomie wiedziałem, że nie chcę być taki jak mój tata. Chciałem być obecny. Mam trójkę dzieci. Jestem odpowiedzialny za ich los. Jestem częścią ich życia. Kiedy mnie tam nie ma, to mnie to martwi i ich też - mówi Al Pacino. 

Al Pacino i Noor Alfallah byli widziani po raz pierwszy razem wiosną 2022 roku, choć zagraniczne media podają, że ich związek trwał od kilku lat. Hollywoodzki gwiazdor nie stanął na ślubnym kobiercu. 

Robert De Niro i Al Pacino / Getty Images Robert De Niro i Al Pacino / Getty Images

Robert De Niro zostaje ojcem po raz siódmy

Al Pacino nie jest jedynym aktorem, który może pochwalić się późnym ojcostwem. 80-letni Robert De Niro w 2023 niedawno powitał na świecie swoje siódme dziecko. Informację o kolejnym dziecku przekazał w wywiadzie dla ET Canada w maju 2023 roku. Zapytany, o bycie ojcem szóstki dzieci przyznał, że właściwie to już siódemki.

 

Późne ojcostwo w polskim show-biznesie

W polskim show-biznesie i kulturze również zdarzają się sytuacje, gdy dojrzali gwiazdorzy zostają ojcami. Marek Kondrat od 2012 roku związany jest z młodszą od siebie o 38 lat Antoniną Turnau. Ich pierwsze dziecko przyszło na świat w 2018 roku.

Marek Kondrat został wówczas ojcem po raz trzeci i to w wieku 68 lat. Z kolei, Karol Strasburger, wraz z młodszą od siebie o 38 lat żoną, w 2020 roku powitali na świecie syna. Aktor miał wówczas 73 lata.

Obydwaj panowie wskazują, że choć późne ojcostwo wiązało się z obawami i głośną krytyką, to okazało się prawdziwym błogosławieństwem. Dopiero teraz mogą korzystać z uroków ojcostwa i obserwować, jak dorastają ich dzieci. 

Cóż, wszystkim Panom pozostaje tylko pogratulować.